Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

ЦеФея – авторська книга в подарунок дитині з нею ж у головній ролі

ЦеФея – авторська книга в подарунок дитині з нею ж у головній ролі
 

Книга – це найкращий подарунок, особливо якщо мова йде про незвичайну дитячу книгу, де головним героєм виступає сама дитина, одержувач книги. Уявіть здивування крихітки від того, що є ціла книга казок про неї! Приголомшливі історії, наповнені добротою і любов'ю до світу, можуть навчити малюка долати труднощі і вірити в себе.

авторські книги про дитину ЦеФея

Книга від ЦеФея – унікальний подарунок, який підкорить серце кожної дитини

Іменна книга від видавництва ЦеФея – це унікальне творіння, яке захоплює і закохує в себе з першого погляду. Це неймовірно красиві і прості малюнки в поєднанні з фотографіями дитини і індивідуально написаними казками спеціально для неї. Замовити такий особливий подарунок можна тут – https://cefeya.com.ua/ – на сайті видавництва. ЦеФея – це справжня майстерня чарівниць, які кожен день творять з любов'ю і найдобрішими почуттями для маленьких клієнтів.

Кожна персоналізована книга містить близько 10-12 казок і до 20 фотографій дитини. Таким чином, виходить приблизно 50 сторінок цікавих пригод з малюком в головній ролі. При цьому всі казки не лише складені індивідуально для і про малюка, але і ретельно перевірені дитячим психологом, і тому їхній зміст і головний посил легко і однозначно правильно сприймається малюком. Такий підхід, в свою чергу, дає не тільки створювати книги для розваг або навчання малюків, а й допомагає подолати певні психологічні труднощі, якщо такі є.

Додатково всю необхідну інформацію можна подивитися на сайті компанії ЦеФея або на їхній сторінці в Інстаграм – https://www.instagram.com/cefeya_book/, тут же можна почитати реальні відгуки покупців, а ще подивитися, як сяють очі малюків, які вже отримали такий особливий подарунок – цілу книгу про себе.
авторські книги про дитину ЦеФея

Як створюється кожна окрема книга

Кожна дитина – неповторна, і тому так важливо, щоб історії та події з книги відповідали особистому досвіду крихітки. Тому, для того щоб створити такий неповторний подарунок, потрібно виконати всього кілька простих кроків:

• Зайти на сайт і вибрати обкладинку для книги, яка найбільше подобається, або зв'язатися з Феями, які створюють ці шедеври, і обговорити, яку обкладинку хочеться.

• Заповнити анкету-опитувальник про дитину, її оточення: маму, тата, бабусь і дідусів, друзів, захоплення, кумедні ситуації та інше; якщо замовляєте книгу в подарунок, то краще попросити заповнити анкету батьків малюка.

• Підібрати і відправити різноманітні фотографії з дитиною, а також батьків, братиків/сестричок, з фотосесії вагітної мами, весілля батьків, з бабусею і дідусем, з домашнім улюбленцем і т.д.

Далі, маючи всі ці матеріали на руках, майстрині приступлять до підбору казок, оформлення малюнків і редагування книги. Коли попередній макет буде готовий, вам залишиться затвердити його перед друком і дочекатися персоналізованої книги для вашого малюка.
авторські книги про дитину ЦеФея

Підтримайте проект!

Ну як, вам сподобалася ідея?! Особисто нам ідея такого унікального подарунка для дитини здалася неймовірно захоплюючою. Адже сучасний ринок буквально переповнений всілякими дитячими іграшками, а іменна книга, в якій малюк буде головним героєм казок, дійсно вразить його!

Тому ми пропонуємо вам підтримати цей проект. Все, що потрібно зробити – це розповісти знайомим, молодим мамам і просто подругам про таку ось цікаву ідею. А ще зайти в Інстаграм, переглянути сторінку і підписатися на новини – так ви завжди будете в курсі всіх новин і новинок від видавництва ЦеФея.

А якщо хочете, щоб ваша дитина повірила в казку, стала впевненішою в собі, полюбила книги і з задоволенням всім хвалилася своїм подарунком , тоді обов'язково замовте іменну книгу з нею в головній ролі, і ви побачите, що таке справжнє дитяче щастя!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас