Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Приватний дитячий садок Babybest – те, про що мріють батьки і діти

Приватний дитячий садок Babybest – те, про що мріють батьки і діти

Всі батьки знають, як спочатку важко знайти відповідний хороший садок, потім записати туди малюка, дочекавшись черги, а після – ще й щоранку з капризами і сльозами на очах туди відводити дитину. Чи дійсно воно того варте? Але для тих, хто живе у Вінниці, вихід є – це приватний дитячий садок Babybest!

У чому головні відмінності приватного дитячого садка Babybest

Ну, скажімо так – у всьому! Якщо ви шукаєте хороший дитячий садок для малюка з індивідуальним підходом до кожного карапуза або перевірений центр розвитку дитини у Вінниці, де використовуються новітні методики раннього розвитку дітей, тоді ви потрапили за адресою! Babybest – це саме те, що ви так давно шукали!

Приватний дитячий садок Babybest – унікальне місце, яке об'єднує в собі дитячий дошкільний заклад і центр розвитку дітей. Так, якщо вам немає з ким залишити дитину вдома на час роботи або якщо хочете, щоб дитина більше спілкувалася з однолітками і розвивалася, відвідувала різноманітні заняття, тоді саме час записатися в групу.

Як відзначають батьки дітей, які відвідують дитячий садок Babybest:

- дитина завжди з радістю іде в садок або на заняття;

- до кожного малюка підходять індивідуально;

- турботливі й уважні вихователі, як і інші працівники садочка дійсно люблять дітей;

- все обладнання, меблі та інвентар в садку нові;

- ніяких зайвих зборів на ремонти, придбання іграшок, оновлення інтер'єру та інше;

- смачне і збалансоване меню з урахуванням вікових потреб дитини та індивідуальних вподобань кожного малюка;

- дуже добре продумана програма для дітей, яка передбачає відвідування близько 25 уроків на тиждень для загального гармонійного розвитку дитини, серед яких: англійська мова, хореографія, музика, творчість, письмо і читання, логічне мислення, розвиток мовлення і навколишній світ.

Як відзначають самі діти: «тут завжди весело і цікаво, а ще смачно годують!». Деякі дітлахи в кінці дня навіть не хочуть йти додому.

Якщо ви шукали місце, де спокійно можете залишити малюка хоч на весь день, не хвилюючись, що про нього подбають як слід, то Приватний дитячий садок Babybest - це найкраще рішення! Тут завжди панує затишна атмосфера, а головне – кожній дитині приділяють належну увагу.

Центр дитячого розвитку Babybest

На базі приватного дитячого садка також працює і центр дитячого розвитку Babybest, готовий запропонувати вам і вашим дітям такі послуги:

1. Групу раннього розвитку малюків для дітей від 1 до 3 років.

2. Підготовку до школи для дітей 5-річного віку, де крім базових знань, дитину також навчать вчитися і з задоволенням підходити до цього процесу.

3. Групу подовженого дня після школи з понеділка по п'ятницю в другій половині дня.

4. Вивчення англійської та польської мов.

5. Творчу програму вихідного дня, якщо у вас раптом з'явилися термінові справи в суботу, а дитину залишити ні з ким, в центрі із задоволенням позаймаються з вашим чадом.

На додаток, на базі дитячого центру є логопед і психолог, які можуть допомогти вам як мінімум уникнути багатьох проблем або вирішити існуючі.

Для багатьох батьків все ж найціннішим в центрі Babybest залишається не те, що тут індивідуально підходять до кожної дитини, намагаючись забезпечити найкращі умови для її всебічного повноцінного розвитку і розкриття її талантів, а те, що їх малюк щоранку з задоволенням відправляється в садок, а ввечері з задоволенням розповідає, що цікавого дізнався протягом дня!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас