Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати «ту саму» коляску-тростину?

Як вибрати «ту саму» коляску-тростину?
 

За останні роки коляски-тростини значно еволюціонували, і тепер уже не є тими легкими кволими колясками для прогулянок. Зараз більшість з них являє собою свого роду гібрид з безліччю функцій, якими можуть похвалитися традиційні коляски. Тільки ось «тростинки» набагато легші, компактніші, маневреніші, зручніші. Так, ви не заміните тростиною класичну коляску, але вона стане для вас справжнім порятунком під час прогулянок, поїздок і повсякденних справ з дитиною поза домом.

На що звернути увагу при виборі коляски-тростини

Вибираючи коляску-тростину, вам слід врахувати кілька факторів, які допоможуть звузити вибір і зробити вдалу покупку. Запитайте себе, скільки ви готові заплатити, як часто будете користуватися прогулянковою коляскою, які додаткові функції і аксесуари вам потрібні, а також зверніть увагу на те, як легко складається і розкладається коляска.

Безпека дитячої коляски-тростини

При виборі будь-якого товару, і дитячої коляски в тому числі, безпека малюка повинна бути вашим головним пріоритетом. В першу чергу, при виборі коляски врахуйте наступне:

• Переконайтеся, що дитина лежить рівно, коли спинка коляски відкинута горизонтально – коляска не повинна відхилятися назад під вагою малюка.

• Коляска повинна мати широку стійку основу, щоб не перекидатися на бік, коли дитина нахилиться в бік.

• Зверніть увагу на наявність занадто відкритих ділянок, через які малюк може вислизнути з коляски.

• Особливу увагу приділіть місцям, в які малюк може засунути пальчики і травмуватися.

• При виборі коляски обов'язково враховуйте рекомендації виробника за зростом і вагою дитини, інакше вона не буде безпечною.

• 5-точкова система ременів безпеки – найкращий вибір для вашого малюка!

Міцність і практичність

Ви часто виходите з дому з малюком і життя свого уявити не можете без прогулянкової коляски? Тоді відмовтеся від найдешевших моделей і виберіть коляску з поліпшеними механічними характеристиками: міцна рама, якісні колеса, легкість, простота в догляді і здатність складатися і розкладатися, не втрачаючи надійності.

Якщо ж ви плануєте використовувати коляску-тростину тільки для поїздок і подорожей або просто час від часу, можна купити і модель подешевше (але тільки якщо вона відповідає всім вимогам безпеки). Для подорожей відмінним вибором стане маневрена, добре коляска, яка добре амортизує компактно складається в чохол.

Більшість колясок-тростин виготовляються з алюмінію – легкого і досить міцного матеріалу. Але також напевно ви знайдете і моделі з пластику – вони не такі міцні, як алюмінієві і можуть стати справжнім головним болем для батьків через пластикові деталі, які будуть ламатися і які постійно доведеться замінювати.

Додаткові опції

Для деяких батьків будуть корисні деякі додаткові функції або аксесуари: тримач під чашку, тент від сонця, захист від дощу, багато місця для речей, чохол для подорожей і т.д. Тут вже вибирати лише вам – для цього подумайте, що ви зазвичай робите поза домом, і виходячи з цього уявіть, що з доповнень необхідно саме вам.

У всьому сучасному розмаїтті колясок може бути дійсно непросто зробити цей вибір. Почніть з того, що для вас важливо – складіть список по пунктах і відштовхуйтеся від нього в пошуках своєї «тієї самої» коляски-тростини.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас