Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ціна дитячої посмішки

Ціна дитячої посмішки
 

За оцінкою експертів, оборот світового ринку дитячих іграшок в 2019 році може досягти позначки в 100 млрд доларів. Сума ця порівнянна з обсягом ВВП таких країн, як Люксембург, Домінікана або Словаччина. Незважаючи на те, що вибір іграшок для дітей на даний момент як ніколи широкий, найбільш бажаними залишаються товари двох відомих брендів.

Barbie з'явилася в 1959 році. Протягом декількох десятиліть проста, здавалося б, лялька з популярної іграшки для дівчаток перетворилася на «дидактичний матеріал», в символ боротьби за рівноправність і толерантність. У ляльки змінювався зовнішній вигляд, рід діяльності і навіть походження і колір шкіри; вона повинна була не тільки допомогти дітям скоротати ігровий час, а й познайомити їх з не завжди очевидними моделями сучасного суспільства. Світ обожнює і разом з тим ненавидить Барбі, сама ж вона тим часом готується стати астрофізиком, ентомологом і морським біологом Заполяр'я. Фірма LEGO, випустивши простий і багатофункціональний конструктор, зробила своєрідну революцію в сфері (дитячого) будівництва. Зараз майже кожен з нас може вільно створити свій барвистий світ, використовуючи різнокольорові кубики і фігурки.

Команда аналітиків Picodi.com вирішила порівняти середню вартість популярної ляльки та набору кубиків в більш ніж ста магазинах по всьому світу. На інфографіці показано, в яких країнах світу українським батькам довелося б серйозно перекроювати сімейний бюджет, щоб придбати такий бажаний дитиною подарунок.За Barbie Русалочку в Україні доведеться віддати близько 659 грн. Схожу ціну ми знайдемо в Польщі, Чехії і Новій Зеландії. Найнижча ціна зафіксована в Мексиці – всього 485 грн в перерахунку з песо на українську валюту. Ціни на цю модель Барбі в Еміратах та Сінгапурі однозначно завищені, за неї доведеться віддати близько 1500 грн.

Середній набір кубиків Lego коштує в Україні 891 грн, що можна порівняти з середньою вартістю іграшки в Словаччині, Португалії, Канаді та Мексиці. Найвигідніше купувати «Лего» у Франції і США, що обійдеться в 717-736 грн при конвертації з євро і доларів. Той же самий набір коштує в три рази дорожче в Колумбії і Перу (2164 грн і 2205 грн відповідно).

В умовному рейтингу за сукупністю витрат на «Барбі» і «Лего» Україна потрапила в першу десятку. Найвигідніше купувати ці іграшки в більшості країн Європи, а також в Мексиці, США, Австралії та Новій Зеландії. Практично непідйомними для середньостатистичного українського споживача можуть виявитися ціни в країнах, що розвиваються, наприклад, в Пакистані, Перу, Колумбії, а також в «золотих» Арабських Еміратах.

Методологія

Представлена вище доповідь заснована на середніх роздрібних цінах в інтернет-магазинах кожної з 50 аналізованих країн. Промо-ціни, акції та розпродажі були виключені з дослідження. При конвертації валют використаний середній курс за станом на травень 2019 року.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас