Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо батут відповідно до віку дитини

Вибираємо батут відповідно до віку дитини
 

Батут – досить велика і серйозна покупка. І тут гратимуть роль не тільки габарити і якість спортивного інвентарю, а й вік дитини. Адже, як батьки, ви хочете бути впевненими в тому, що малеча безпечно стрибає на батуті.

Як вибрати батут за віком дитини?

Щоб зробити правильний і безпечний вибір, задайте собі наступні питання:

- Чи не занадто дорослі мої діти для батута, який я хочу купити?

Це питання стосується в основному розмірів батута. Ви напевно не хочете купувати найбільший і найдорожчий, але і занадто маленький батут стане марною тратою грошей. Це питання варто поставити консультантам магазину, щоб вони порадили вам інвентар, відповідний для віку і ваги вашої малечі. - Чи не занадто маленькі мої діти для цього батута?

Це як раз протилежна проблема, коли ваші дітки можуть бути занадто маленькі для великого батута, який може бути для них небезпечним. Або ж вони можуть бути в принципі занадто малі для такого активного відпочинку. Знову ж таки, дізнайтеся про мінімальний віковий поріг для обраної моделі батута у консультантів.

- Чи можуть дорослі діти стрибати на батуті?

Батути, які ви можете ставити на дачі або задньому дворі, в основному призначені для дітлахів до 10 років. Але часто і підлітки хочуть стрибати на батуті, та ще й намагатися робити на ньому акробатичні трюки. Що вже говорити? Дорослим теж нерідко хочеться так повеселитися. Якщо ви передбачаєте таку можливість, купуйте батут без вікових обмежень. В іншому випадку пускайте на нього тільки дітей до зазначеного виробником віку і ваги.

- А як на рахунок зовсім маленьких діток 2-3 років?

Великі батути, особливо призначені для дітей і дорослих, будуть небезпечними для таких малюків. Для них потрібно купувати міні-батути, створені спеціально для найменших. Освоївшись на такому батуті, крихітка до початку шкільного віку зможе перейти на більш серйозний спортивний інвентар.

Батут за віком дитини: загальні рекомендації

Врахуйте, що це лише рекомендації, тому в будь-якому випадку при покупці батута вам потрібно проконсультуватися у фахівців магазину, щоб вибрати максимально безпечну модель для своєї дітвори.

Батути для дітей до 3 років

Звичайно, це не неможливо, але дітки до 3 років не повинні стрибати на батуті. Якщо ж вам дуже сильно хочеться, купіть малюкові спеціальний дитячий надувний міні батут.

Батути для дітей 4-10 років

Цей вік можна назвати «золотим» для стрибків на батуті. Для цього віку відмінно підійдуть батути 2,5-3,5м. Батут, діаметром 3,5 м стане кращим рішенням для дітей, які наближаються до 10-річного віку. Якщо ви плануєте, щоб дітлахи і далі стрибали на батуті, після 10 років можна купити ще більшу модель з діаметром 4,5м.

Батути для дітей від 11 років і дорослих

Як тільки ваші діти досягнуть підліткового віку, маленький батут їм не підійде і не буде безпечним. Для підлітків і дорослих потрібно вибирати батут не менше 4,5 м в діаметрі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас