Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати колір дивану під інтер´єр?

Як вибрати колір дивану під інтер´єр?

При виборі нового дивана вам потрібно врахувати багато чинників, але найважливішим, мабуть, є його дизайн. І якщо з форм-фактор і розмір меблів буде диктувати наявний під них простір, то забарвлення можна обрати, яке завгодно. Цим, власне, і ускладнюється вибір.

Яскравий чи нейтральний?

Якщо ви робите ремонт з нуля або повністю оновлюєте інтер'єр, почати облаштовувати кімнату можна саме з дивана. Ви можете заглянути на сайт https://wowin.ua, вибрати диван в будь-якому дизайні, який вам імпонує, і створювати інтер'єр навколо нього. У цьому випадку він стане головним акцентом кімнати.

Якщо ж ви вибираєте диван під готовий інтер'єр, то більш вдалим вибором буде нейтральний колір, що повторює один з елементів кімнати. Наприклад, деякі дизайнери радять вибирати диван в колір стін – так кімната буде гармонійною і просторішою. Ще одне популярне рішення – щоб диван повторював колір декору в кімнаті. У будь-якому випадку, нейтральні відтінки для таких м'яких меблів – найбільш універсальне рішення.

Темний чи світлий?

Як тільки ви вирішите, чи повинен бути ваш диван яскравим акцентом в кімнаті, чи нейтральним її доповненням, вам потрібно буде зробити вибір на користь світлого або темного його забарвлення. Велике значення при цьому матиме колір підлогового покриття: чи повинен диван м'яко з ним поєднуватися, чи контрастувати на його тлі? І так як диван – досить великий предмет меблів, а більшість тканин поглинають світло, він може зробити кімнату ще темнішою.

Якщо ви вибираєте диван в темних тонах, його може бути «погано видно» в кімнаті. Наприклад, якщо ви ставите темний диван на темну підлогу, постарайтеся зробити його більш видимим, помітним. Хорошим рішенням стане металеве або світла дерев'яне оздоблення, особливо ніжки – вони допоможуть візуально відокремити меблі від підлоги. Світлий килимок біля дивана розділить темні кольори і приверне увагу до стильного предмету меблів. Журнальний столик з металу або світлого дерева також буде дуже доречним.

Зі світлим диваном інші складності, і найголовніша з них – на ньому будуть особливо сильно видно плями і ознаки зносу. Тому, перш ніж вибирати такі м'які меблі в світлих відтінках, подумайте про те, як кімната буде використовуватися (а не як би ви хотіли, щоб вона використовувалася). Наприклад, якщо ваш пес любить полежати на дивані, ви нічого з цим не зробите, і покупка дивана зі світлою оббивкою буде не найвдалішою ідеєю. Якщо ж у вас є діти і домашні тварини, і ви все ж хочете світлий диван, краще купіть на нього світлий чохол, який можна прати.

Яка забарвлення підійде саме вам?

Визначившись і з тим, чи потрібен вам світлий або темний диван, пора переходити до вибору конкретного кольору. Якщо ви не хочете робити диван фокусною точкою в інтер'єрі кімнати, то один з нейтральних відтінків стане вдалим рішенням. До такого дивану буде простіше підібрати декор, та й якщо ви вирішите оновити інтер'єр, вам не доведеться купувати нові меблі.

До нейтральних відтінків м'яких меблів відносяться бежеві, сірі, руді і кремові. Матова бежева тканина може виглядати досить тьмяно в інтер'єрі. Але якщо у бежевого буде цікава текстура, диван виглядатиме дуже стильно, навіть без додавання інших кольорів. Сіра оббивка може варіюватися від світлих сірих тонів до темних вугільних. Сірий є справжнім «хамелеоном стилю», так як він доречний буквально всюди, головне – виберіть правильний відтінок.

А взагалі диван будь-якого кольору можна красиво інтегрувати в інтер'єр, якщо його колір буде повторюватися і в іншому декорі. Тобто, якщо ви оберете картини, аксесуари або інший декор в тому ж кольорі, що і диван, і розосередите їх по кімнаті, ваш інтер'єр буде виглядати дуже стильно, збалансовано і гармонійно.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас