Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Якими ароматами наповнити свій дім

Якими ароматами наповнити свій дім

Дім – це пристань, до якої ми повертаємося після довгого трудового дня. Це місце, де ми зустрічаємося із близькими нам людьми. Це середовище, в якому ми ростимо своїх дітей. Це наше «обличчя». Це джерело, з якого ми черпаємо сили та натхнення для кожного нового дня. Тому так важливо потурбуватися про нього та звернути увагу на те, якими ароматами його наповнити.

Відомо, що різні аромати здатні викликати в нас ті чи інші емоції, налаштовувати на потрібний лад. Зазвичай для наповнення жилого простору ароматами використовують ароматизатори для дому із запахами цитрусів, квітів, хвойних, прянощів, фруктів, морської або океанічної свіжості. На сайті holland.one ви зможете підібрати необхідний вам аромат як для всього будинку, так і для кожної кімнати окремо.

Якими ж ароматами варто наповнити свій будинок?

1. Цитруси збуджуюче діють на нервову систему, запрошуючи її прокинутися і налаштуватися на новий, сповнений різноманітних пригод день, а тому вони ідеально підійдуть для ванної кімнати. Окрім цього, цитруси добре вбирають зайві запахи, тому є незамінними для туалету. З цієї ж причини, а також тому, що цитруси підвищують апетит, можна використовувати їх на кухні, якщо ви, звичайно, не на дієті.

2. Хвойні використовуються переважно в туалеті, оскільки перебивають неприємні запахи, проте легкими нотками кедра чи сосни, а також чайного дерева, гостей і мешканців дому може привітно зустріти передпокій. Аромат хвойних додає солідності дому, налаштовує на серйозність. Тому його доречно використовувати в робочому кабінеті, а також у офісі.

3. Квіткові аромати використовуються зазвичай у вітальні, налаштовуючи на відпочинок або приємну бесіду, та додаючи романтичності. Ніжні ненав’язливі аромати троянди, лаванди, фіалки можна використовувати також у спальні. А пахощі іланг-іланга додадуть пристрасті у цій кімнаті.

4. Легкі аромати прянощів (кардамон, куркума, шафран, ваніль) використовуються переважно на кухні, поліпшуючи апетит і готуючи господарів і гостей дому до вживання страв, які видаються ще більш ароматними та смачними. Також в кухню гармонійно впишуться фруктові аромати. А запах кави, який доречно використовувати не тільки в кухні, але й у передпокої і вітальні, прийдеться до душі, напевно, кожному, як і її неперевершений смак.

5. В окрему групу можна віднести прохолоджуючі, освіжаючі, даруючі відчуття відпочинку та бадьорості аромати океану та морського бризу. Ними можна наповнити не лише ванну кімнату, в якій вони будуть найбільш доречними, але й увесь будинок.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас