Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ваш особистий психолог... по Скайпу!

Ваш особистий психолог... по Скайпу!

Коли у людини виникають проблеми (хвороба, розбіжності з близькими, стреси на роботі), не потрібно опускати руки. Як не дивно, іноді навіть негативні події допомагають змінити життя на краще. Але самостійно впоратися з труднощами під силу далеко не всім. Щоб з гідністю вийти зі складної ситуації, варто звернутися до професіонала. Таким фахівцем, за допомогою якого вдасться знову набути впевненості в собі, часто може виявитися професійний психолог по Скайпу.

Коли варто звертатися до психолога

Ще не так давно звернення до психолога вважалося чимось екстраординарним. Люди соромилися зізнаватися у своїх труднощах навіть досвідченому психоаналітикові. Але, на щастя, ситуація поступово змінюється. Тепер багато хто вже не хоче завантажувати своїми проблемами рідних і близьких, а йде за професійною консультацією.

Інтерес до психології не випадково зростає з кожним роком. Ритм життя, особливо в мегаполісах, стає все більш напруженим. У жителів великих міст, постійно зайнятих роботою і повсякденними справами, майже не залишається часу на себе. Результат такого способу життя не радує: люди знаходяться в стані хронічного стресу, а це неминуче позначається на здоров'ї.

Для допомоги в таких питаннях і потрібен грамотний психолог по Skype. На консультації фахівець допоможе розібратися в собі, підкаже, з чого почати позитивні зміни, навчить радіти кожному дню і налаштовуватися на позитив. Така спільна робота приносить відмінний результат. Людина зможе усвідомити власну індивідуальність, повірити в себе, грамотно розподіляти свій час.

Плюси консультацій психолога по скайпу

Нерідко людям доводиться відмовлятися від послуг психолога через зайнятість. Консультування в режимі онлайн дозволяє вирішити і цю проблему. Завдяки відеозв'язку через спеціальну програму клієнт отримує кілька переваг:
  • Мобільність. Скайп-консультації надаються незалежно від того, в якій точці світу знаходиться співрозмовник. Навіть при від'їзді у відпустку або відрядження заняття можна продовжувати, те ж саме можна робити і перебуваючи на парах в університеті, в улюбленому ресторані, шукаючи роботу на аудиторські фірми в Україні чи займаючись іншими справами!

  • Можливість вибору комфортного часу і місця. Для консультування по Skype не потрібно змінювати звичний спосіб життя, підлаштовуватися під графік роботи фахівця, відпрошуватися з роботи. З онлайн-психологом завжди можна домовитися, і заняття будуть проходити в зручні для клієнта години.

  • Конфіденційність. Консультації проводяться на умовах повної анонімності. Це теж є плюсом, адже в громадських місцях завжди є ризик зустріти знайомих.

  • Економія сил і засобів. Тепер немає необхідності витрачати час і гроші на поїздку. Ця перевага особливо важлива для жителів великих міст, які і так втомлюються від пробок в дорозі.

  • Доступна ціна. Послуги професійного консультанта – задоволення дороге, а віддалені заняття іноді дозволяють суттєво заощадити.
Загалом, психолог по Скайпу – це фахівець, який допоможе розібратися в собі, по-новому поглянути на проблему і знайти ефективні способи її вирішення. У непростій життєвій ситуації така допомога може бути безцінною!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас