Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як висушити уггі, які промокли від дощу або снігу

Як висушити уггі, які промокли від дощу або снігу
 

Уггі – мабуть, найзатишніше взуття для сезону холодів! Плюс, в асортименті UGG є чимало дійсно прикольних моделей на будь-який смак: шкіряні, замшеві, хутряні й вовняні... Але є у цього взуття і один значний недолік – уггі промокають, через що можуть втрачати форму і привабливий зовнішній вигляд в цілому. На щастя, є спосіб висушити ці чобітки так, щоб вони залишалися, як нові, навіть після випробування дощем або снігом.

Як висушити намоклі уггі

Крок 1: Якщо на ваші чобітки потрапила чиста вода, ви можете відразу ж починати їх сушити. Це ідеальна ситуація, яка, на жаль, трапляється досить рідко – як правило, уггі промокають брудною водою або снігом. І цей бруд може увібратися, залишивши перманентні плями на взутті. Тому, якщо ви все ж не впевнені, краще уггі спочатку акуратно сполоснути, а потім сушити.

Крок 2: Потрясіть чобітки, щоб природним способом скинути з них якомога більше вологи. Це дуже важливо, особливо, якщо ваше взуття промокло. Потім акуратно відіжміть їх, щоб вологи, що встигла увібратися, також залишився мінімум. Також сам виробник UGG говорить про те, що їхні чобітки можна кинути в машинку і поставити на делікатний віджим, щоб волога вийшла.

Крок 3: А тепер прийшов час сушити ваші уггі. Перше і, мабуть, найважливіше правило тут: ніколи не ставити чобітки UGG біля прямих джерел тепла! Сюди входять батареї, конвектори, тепловентилятори, сонячні підвіконня. Особливо небезпечні останні через вплив прямих сонячних променів, яке згубно позначається на натуральних матеріалах уггів. Найкраще місце для просушування таких чобітків – тінисте провітрюване місце кімнатної температури. Постарайтеся знайти таке або хоча б наближене до нього в своєму будинку.

Крок 4: Набийте уггі зім'ятим папером (газети, паперові рушники, непотрібні офісні листи). Це допоможе чобіткам повернути колишню форму під час висихання. Ще один відмінний варіант – підвісити їх догори ногами, одягнувши на щось або підв'язавши так, щоб вони не деформувалися.

Крок 5: Тепер вам залишається тільки чекати. Чобіткам-уггам може знадобитися кілька днів і навіть пара тижнів на те, щоб повністю висохнути (особливо якщо вони дійсно промокли наскрізь). Якщо ви дотримувалися всіх вищеперелічених рекомендацій, не переживайте, ваші зусилля і очікування будуть того варті. Пам'ятайте: терпіння критично важливе, коли мова йде про просушування взуття з вовни, шкіри або хутра.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас