Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навіщо і як правильно користуватися незмивним кондиціонером?

Навіщо і як правильно користуватися незмивним кондиціонером?
 

Ви ніколи не забуваєте скористатися кондиціонером для волосся після миття голови, чи не так? А як на рахунок незмивного кондиціонера? Якщо ви все ще відчуваєте, що вашим локонам чогось не вистачає, незмивний кондиціонер може стати саме тим засобом, який їм потрібен. До сих пір не зовсім розумієте, що це таке і навіщо потрібно вам? – У цій статті ми розповімо про те, що являють собою незмивні кондиціонери, чим вони можуть бути корисні вашому волоссю, і як ними правильно користуватися.

Що таке незмивний кондиціонер?

Незмивні кондиціонери зазвичай наносяться після миття голови і застосування звичайного кондиціонера, на підсушене рушником волосся. Дані засоби додатково зволожують локони і розплутують їх, за рахунок чого волосся потім легше укладати. Грубо кажучи, ви повинні користуватися незмивним кондиціонером відразу після ванни або душу, лише промокнувши волосся рушником, а потім розчісувати гребінцем з широкими зубцями. Відразу ж після цього можна приступати до укладки.

Кому потрібно користуватися незмивним кондиціонером?

Незмивний кондиціонер буде корисний для будь-якого типу волосся: від сухого до пошкодженого. Адже він ефективно зволожує і живить локони, роблячи їх здоровими і полегшуючи процес укладання. Тому, незалежно від свого типу волосся, вам варто включити такий засіб в свій режим догляду за шевелюрою. Ви можете наносити незмивний кондиціонер як просто після миття голови, так і на ніч, щоб вранці прокинутися з більш м'якими, доглянутими і слухняними локонами.

Як вибрати незмивний кондиціонер?

Вибираючи незмивний кондиціонер, підбирайте засіб, що відповідає потребам вашого волосся і їх типу. Так, якщо у вас сухе, лохмате або пошкоджене волосся, шукайте засіб зі зволожуючими і пом'якшуючими інгредієнтами. Якщо посіклися кінчики, вам підійде незмивний кондиціонер, що дарує волоссю гладкість і блиск (він також підійде для пошкодженого волосся). А якщо у вас тонке пряме волосся без об’єму, серед незмивних засобів знайдуться і ті, що спрямовані на збільшення густоти волосся і надання їм привабливої текстури від кореня.

Як користуватися незмивним кондиціонером: покроковий гід

Крок 1: Почніть зі свіжовимитої голови

Спочатку вимийте голову з шампунем і кондиціонером, які підходять для вашого типу волосся і поєднуються з незмивним кондиціонером, який ви збираєтеся використовувати. Добре, якщо всі три засоби будуть з однієї серії.

Крок 2: Нанесіть незмивний кондиціонер

Прочитайте інструкцію до обраного вами засобу і слідуйте їй. Як правило, найкраще наносити незмивний кондиціонер на вологе волосся, лише промокнувши його рушником. Нанесіть засіб здебільшого на середину довжини і кінчики, щоб не створити ефект брудних коренів. Змивати продукт з волосся не потрібно, тому він і називається незмивним.

Крок 3: Розчешіть волосся

Ваше волосся найбільш уразливе, коли воно ще вологе. Тому відмовтеся від розчіски на користь гребінця з широкими зубцями, щоб розплутати вологі локони. Нанесши незмивний кондиціонер, акуратно пройдіться гребінцем по волоссю, лише щоб його розплутати.

Крок 4: Укладайте волосся, як хочете

Тепер ви можете укладати волосся, як завгодно: сушити, рівняти, накручувати і т.д. Тільки перед використанням фену, плойки або прасочок не забувайте наносити на локони термозахист.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас