Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Добірка веселих конкурсів для Хелловіну

Добірка веселих конкурсів для Хелловіну
 

В останні роки все більшої популярності в нас набуває святкування Хелловіну. В цей день прийнято робити «голову» з гарбуза, переодягатися у різноманітних персонажів (чим страшніших, тим краще!), лякати одне одного. Навряд чи комусь прийде в голову ідея святкувати Хелловін наодинці, а тому люди збираються для цього у веселі компанії. Щоб зробити костюмоване святкування ще цікавішим, можна проводити спеціальні конкурси та розваги. Ось добірка найгарячіших.

Веселі розваги та конкурси до Хелловіну

1. «Найстрашніша історія». Дається завдання придумати разом найстрашнішу історію. Один учасник починає розповідь, а на якомусь етапі зупиняється, щоб інший її продовжив. Далі слово дається третьому й так далі до тих пір, поки розповідь не дійде до свого логічного (або не дуже) завершення.

2. «Хто я». Учасник стає спиною до інших. Ведучий чіпляє до його спини листок із написом («відьма», «павук», «череп», «смерть» тощо). Учасник мусить угадати, що на ньому написано. Для цього він ставить іншим запитання, по відповідях на які може про це здогадатися.

3. «Вурдалака». Учасника обирають вурдалакою, зав’язують йому очі. В кімнаті вимикається світло, щоб було страшніше. «Вурдалака» має спіймати котрогось із учасників і вкусити його за шию, після чого той також стає «вурдалакою» і вони вже вдвох полюють на решту. Гра продовжується доти, доки всі не стануть «вурдалаками».

4. «Маска». Учасники діляться на пари. Кожній парі дається завдання: на протязі п’яти хвилин розмалювати обличчя партнера чорно-червоними косметичними засобами (помада, олівець, тіні для очей тощо) будь-яким зручним для них способом, але без використання долонь. Потім партнери міняються місцями. В такій масці бажано провести решту святкування.

5. «Впізнай мене, якщо зможеш». Учаснику закривають очі та одягають на нього простирадло (бажано намалювати на ньому «обличчя» привида). Він має спіймати когось і вгадати секунд за п’ять, кого саме спіймав. Якщо він не вгадує, то відпускає свою «жертву» та продовжує ловити далі. Якщо ж вгадав, вони міняються місцями.

6. «Фільм жахів». Учасники пишуть на листку свій улюблений фільм жахів, кладуть листки у ємкість, з якої ведучий дістає один листок. Фільм, який на ньому написаний, і переглянуть зараз учасники.

Окрім конкурсів і відповідних костюмів, на святкуванні Хелловіну для створення відповідної атмосфери, бажано використовувати приглушене світло, запалені свічки, «хелловінську» музику («Monster Mash», «This Is Halloween», музика групи «Midnight Syndicate», а також композиції із саундтреків до фільмів жахів), лякання і розігрування одне одного, щоб ця ніч стала незабутньою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас