Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Український комікс – мотивація для навчання та розвитку

Український комікс – мотивація для навчання та розвитку

Як навчити дитину не просто читати, а відкрити їй чудовий світ літератури і не відштовхнути її від цього занадто складними книгами? Таке питання ми часто ставимо перед собою.

Перше прочитане самостійно слово у дитини завжди викликає радість і захоплення, тож підвести її потрібно максимально обережно і намагатися зацікавити дитину, а не відбити у неї бажання до подальшого самовдосконалення в цьому. Легкий та захоплюючий сюжет з позитивними персонажами, з якими дитина легко зможе асоціювати себе та своїх друзів, підходить для цієї мети на всі 100%.Комікси, як засіб формування навички читання вже завоювали своїх прихильників. Адже їх сюжети не статичні, кожну фразу чи речення доповнюють цікаві деталізовані малюнки, які допомагають маленьким читачам зануритися в історію, доповнюють її цікавими деталями. Проте саме завдяки ним можна не лише сформувати таку навичку, але виробити звичку до читання у дитини.

Український комікс для дітей

При виборі коміксів для дитини, важливо звертати увагу не лише на естетичність візуальної частини, а і інформативність самого графічного роману. Комікс має давати маленькому читачеві позитивні установки, а його герої на власному прикладі показувати що є добре, а що ні, адже саме вони знайомитимуть дитину з новими для неї речами.

Український комікс для дітей

“Княжа Воля” українського видавництва The Will Production – комікс, який спеціально створювався для діток. Автори подбали про те, щоб графічний роман мав не лише захопливий візуальний ряд, що безперечно є необхідним, щоб привернути увагу дитини, але й додали до нього важливі освітні елементи, які направлені на розвиток знань.

Команда творців зазначає, що:

“Княжа Воля” - це яскравий, героїчний, пригодницький комікс у жанрі фентезі та в антуражі Київської Русі. Світ, в якому править доблесть, честь, відвага та магія. А головні герої - відважні хом'ячки, яким доведеться знайти відповіді на таємничі загадки їхнього та нашого світів!”

Український комікс для дітей

Знайомлячись з “Княжою Волею” малюк, не лише здобуде чи покращить свої навички читання, а і ознайомиться з історичними цікавинками, адже комікс хоч і фентезійни, проте в своїх деталях спирається на історичне підґрунтя Київської Русі.

Український комікс для дітей

Український комікс для дітей

Завбачливо додана до основної розповіді пізнавальна інформація, яку автори розмістили на “історичних сторінках”, ненав’язливо, проте повчально знайомить юних читачів з реаліями життя жителів Русі. Тут малюк може знайти карту цієї держави, дізнатися які гроші використовували русичі, зможе уявити собі як виглядали вони, ознайомившись зі зразками ювелірного та зброярського мистецтва Київської Русі.

Український комікс для дітей

Український комікс для дітей

Корисними також будуть подальші вправи дитини, які можна легко організувати на основі прочитаного коміксу. Так до прикладу, ознайомившись з характерами, візуальними особливостями персонажів, малеча зможе сама практикуватися у малюванні власних коміксів, вигадуючи їх подальші пригоди, створюючи нові історії. Такий творчий підхід не лише формуватиме навички малювання і покращить кольоровідчуття, а і допоможе дитині розвинути логічне мислення, адже при створенні нею оповідок про героїв, вона буде співставляти події наведені в графічному романі, трактуватиме їх можливі наслідки і навчиться вірно визначати причинно-наслідкові зв’язки.

Український комікс для дітей

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас