Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання на дієтолога-нутріціолога - запорука здоров’я родини

Навчання на дієтолога-нутріціолога - запорука здоров’я родини

Для написання цієї статті використано матеріали сайту https://kikhtieva.com.ua/kursy-dietologa-nutriciologa/ з онлайн навчання на дієтолога-нутріціолога.

У сучасному світі шкідливі звички, погана екологія несуть велику загрозу здоров’ю. Але найбільшої шкоди здатне завдавати саме харчування. І не тільки смачненькі тістечка і солодка вода, навіть свіжі овочі і молоко можуть нанести суттєвих збитків як для здоров’я, так і для кишені. Адже виправлення наслідків бездумного споживання потребує великих затрат часу і коштів.

Ще однією вадою сучасного світу є надлишок інформації. Нам здається, що все можна прочитати в інтернеті, але насправді стається так, що знання фрагментарні, а інколи і взагалі взаємовиключні. Бо кожен називає себе експертом. Тому у питаннях, з якими зіткаєшся щоденно, доводиться самому стати експертом. Одним з таких питань є харчування.

Навіщо вчитися на дієтолога-нутріціолога?

Причин для навчання багато. З одного боку – це здатність скласти і контролювати здоровий раціон для всієї родини, щоб якомога далі відтермінувати старість і хвороби. З іншого боку, дієтолог-нутріціолог – це затребувана професія. І якщо ви навчилися допомагати своїй родині, чи варто зупинятися? Можна вказувати шлях до здорового і правильного харчування іншим.

Вивчення дієтології – то захоплююча подорож, протягом якої ви дізнаєтесь про:
  • будову і функції харчової системи;

  • харчову алергію і інші види непереносимості, наприклад, лактозну, целіакію, тощо;

  • обмін речовин і енергії в організмі;

  • основні нутрієнти: білки, жири, вуглеводи;

  • про такі речовини як клітковина, глютен, фруктоза, вітаміни, мінерали;

  • як харчуватися людям з особливим раціоном, наприклад, вегетаріанцям або вагітним;

  • що робити для профілактики хвороб цивілізації тощо.
Якщо курси гарні, в програмі обов’язково будуть модулі, присвячені гормонам, кишківнику, імунітету, целюліту, різноманітним протоколам харчування. Професійне навчання на дієтолога-нутріціолога включатиме і блоки з побудування власної практики, а також аналізу і спостереження за станом клієнта. Найкращі додають ще теми про психосоматику і психологічні порушення харчової поведінки, оскільки нерідко саме вона спричиняє купу проблем.
курси дієтолога

Очні курси дієтолога-нутріціолога чи онлайн навчання?

Це питання, яке виходить за межі і дієтології, і нутріціології. Це сучасна битва парадигм: бо офлайн – це щось звичне, а онлайн – це щось зручне. Насправді ж онлайн навчання відкриває двері в професію для багатьох людей, які живуть далеко від великих міст або працюють вдень, чи прив’язані до місця обов’язками по догляду за дитиною або хворим.

Дієтологія – це така дисципліна, що може вивчатися дистанційно без втрати якості знань. То ж не зволікайте, ідіть вчитися і робіть свої родини здоровими і щасливими.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас