Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що приготувати на Новий рік Щура

Що приготувати на Новий рік Щура

Країна знаходиться у передчутті новорічного свята, а кожна господиня задумується над тим, що поставити на святковий стіл, чим же цього року почастувати своїх рідних і друзів. Щоб задобрити господаря року – Білого Металевого Щура – варто знати, які страви бажано готувати до новорічного столу, а від яких краще утриматися, щоб увесь рік був наповнений добробутом і процвітанням.

Які страви краще приготувати на Новий рік Щура?

1. Сир, сир, сир і ще раз сир! Який Щур не любить сир?! Різноманіття сирів і рецептів, що їх містять, а також фантазія господинь дають можливість створити дійсно святковий і символічний новорічний стіл. Єдине попередження: сир повинен мати нейтральний запах, оскільки сильні запахи не до вподоби Щуру.

2. Також слід пам’ятати, що символ 2020 року полюбляє помірність у всьому та розсудливість. Тож при створенні новорічного меню намагайтеся утриматися від рецептів, які вимагатимуть від вас суттєвих матеріальних або часових витрат. Щур цього не схвалить! Все має бути приготоване просто, скромно, стримано, але зі смаком.

3. Щуру прийдуться також до смаку страви, виконані в білому кольорі.

4. Ще одним улюбленцем Щура являються злакові культури. Тому доречними стануть страви, які містять у собі злаки (рис, пшоно, кукурудза, гречка, пшениця тощо), а також виготовлені з них (наприклад, випічка).

5. Щур – тварина всеїдна, а тому м’ясні страви теж прийдуться йому до смаку. Якщо ж господиня приготує пиріг, наповнений рисово-м’ясним фаршем, щедро притрушений тертим сиром, символ року буде просто в захваті, як і гості.

6. Бажано наповнити стіл фруктами. Їх можна скласти в цілому чи порізаному вигляді в одну чи кілька тарілок або ж прикрасити ними інші страви. Вони також можуть виступати інгредієнтами в солодких і солоних стравах.

7. Горіхи також відносяться до улюблених смаколиків Щура. Щоб поєднати кілька його улюблених інгредієнтів у одній страві, можна приготувати випічку з горіхами.

Які ж страви не слід подавати на стіл у Новорічну ніч 2020 року?

1. Знавці фен-шуй не рекомендують ставити на цьогорічний святковий стіл страви з телятини. Вважається, що Щур дружить з Биком, а тому його м'ясо на столі буде зайвим.

2. Не бажано також смакувати стравами, які містять желатин, адже той виготовляється із частин тіла Бика.

3. Щур не любить воду. Саме тому сильно водянисті страви (супи, соління, компоти тощо) недоречні на новорічному столі. Під забороною також алкогольні напої, окрім тих, які виготовлені з використанням зернових культур (пшенична горілка, пиво).

При сервіруванні столу дотримуйтеся правила помірності та скромності, не допускайте помпезності та зайвого прикрашання на догоду Білому Металевому Щуру.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас