Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книжкові подарунки під ялинку

Книжкові подарунки під ялинку

Зимові свята наближаються. Та чим ближче вони, тим більше думок у батьків: “що ж подарувати дітям?”. З одного боку це питання просте, а з іншого - ні. Бо подарунок повинен нести радість, спогади, тепло й усмішки.

Новорічні свята - це спогади на весь рік. Адже діти живуть емоціями. Вони можуть не пам’ятати який це був день, чи яке свято, але вони добре пам’ятають, що тоді було на емоційному рівні. Психологи з різних країн підтверджують це та наголошують на тому, що читання виховує дитину, розвиває мислення, знижує стрес, покращує концентрацію, заряджає позитивом та дарує натхнення. Тож пропонуємо переглянути книги, що можуть подарувати гарні емоції та щирі усмішки.

Книги для малят

“Що коїться навколо. Вночі” (вид-во “Ранок”) - панорамна книжка. Коли малеча її розгортає, то одразу потрапляє до нічних звірят. Аудіосупровід із звуками тварин та природи допоможе уявити цілу історію, чи навіть пригоду. А віршики заколисають та подарують приємні сни.

дитячі книжки під ялинку

Книжка “Мої перші склади. Віршики з Міккі Маусом” (вид-во “Ранок”) наповнена яскравими ілюстраціями, мелодичними віршиками й чистомовками. Малеча, розглядаючи картинки з улюбленими героями, вивчає навколишній світ.
дитячі книжки під ялинку

Книги для дошкільнят

“Що приховує Різдво” (вид-во “Ранок”) розповість чимало цікавих різдвяних традицій, проведе лабіринтами примирення, навчить збирати ялинкову гірлянду, обирати гарну ялинку та подарує новорічний настрій.

дитячі книжки під ялинку

“Казка за казкою. Лускунчик” (вид-во “Ранок”) - це класика, але у новому форматі. Яскраві ілюстрації захоплюють подих, а казка надихає та дарує віру в чудеса. Гарно підходить для читання в сімейному колі, адже це традиційна історія, що передається з покоління в покоління.
дитячі книжки під ялинку

Книги для молодших школярів

“Тварини дольодовикового періоду. Велика енциклопедія” (вид-во “Ранок”) розкриє чимало цікавинок про тварин, що жили багато мільйонів років тому. Розповість яку еволюцію вони пройшли, де поширювалися, як завойовували нашу планету та який слід залишили після себе. Ілюстрації захоплюють подих своєю реалістичністю.

дитячі книжки під ялинку

“Білка Квасоля та Опівнічний пожирака” (вид-во “Ранок”) подарує сімейні подорожі. Але будьте готові, що вони незвичайні, бо доведеться мандрувати стародавнім подолом міста Києва. Ви дізнаєтесь про столицю України багато цікавих фактів, про які не пишуть у книжках з історії. Зарядитесь позитивом та насмієтесь досхочу.

дитячі книжки під ялинку

Науково-фантастичний роман “Сапієнси” (вид-во “Ранок”) для підлітків перенесе вас у 2178 рік. У майбутньому багато що змінилося: транспорт, шкільна освіта, оцінки. З’явилися залізні серця та нові правила життя. Але почуття залишилися незмінними. Ця книга подарує як подорож у майбутнє, так і нагадає про безцінне - теплі вечори в сімейному колі.

дитячі книжки під ялинку

“Українка по-американськи” (вид-во “Ранок”) буде корисною як для підлітків, так і для дорослих, бо розповідає про питання, що турбують янг-едалт покоління. Сюжетна лінія розгортається поступово, але на своєму шляху охоплює чимало тем: становлення особистості, пошук себе, розуміння родового дерева. Написано легко, немов на підлітковій хвилі.

дитячі книжки під ялинку

Даруйте дітям книги, читайте разом, вигадуйте власні пригоди, створюйте театри, розігруйте сценки. Адже книга має стільки варіантів сімейних вечорів, що дарують теплі емоції, які так потрібні дитині для гармонійного розвитку. То ж залиште ваші справи та подорожуйте разом з дітьми сторінками книг. А напередодні новорічних свят бажаємо вам здійснити якомога більше мандрівок та ніколи не зупинятися на досягнутому.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас