Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як сховати пральну машину у маленькому санвузлі?

Як сховати пральну машину у маленькому санвузлі?

В маленьких санвузлах завжди існує проблема, як приховати пральну машину, при цьому не порушивши гармонії і зберегти потрібне вам розміщення сантехніки і меблів.

Найпростіший і найкомпактніший варіант, який я до речі досить часто використовую – це пральна машина під стільницею. Нерідко, якщо дозволяє місце, ставлю туди ще й сушильну машину. Але важливо пам'ятати, що у мийки знизу є труба зливу, і для неї теж необхідне місце, тобто пральну машину потрібно розмістити так, щоб труба зливу була збоку від неї.
пральна машинка в маленькому санвузлі
Головним мінусом такого розміщення є те ,що мийка в цьому випадку піднімається вище звичної нам висоти см на 10-15, про це потрібно пам'ятати, тому як таке розміщення не всім зручно, особливо людям з маленьким зростом або діткам. Якщо простору під мийкою досить, то ми можемо її втопити, в такому випадку все ок. Якщо немає, то ставимо на поверхню стільниці накладну раковину. У зоні зливу під стільницею сміливо розміщуйте кошик для білизни або ж робіть ящики / полиці для зберігання хімії та дріб'язку.
пральна машинка в маленькому санвузлі
Подивіться на мої приклади, як можна викрутитися, обігравши стільницю сходинкою, ніби як не дуже красиво, але рятує в питанні комфорту висоти.
пральна машинка в маленькому санвузлі
А тут ви побачите рішення як можливо видавити максимум зі стільниці.
пральна машинка в маленькому санвузлі
Крім цього, є мийки, які з самого початку передбачені під монтаж над пральною машиною, у них зливна труба вигнута так, щоб відразу йти за пральну машинку. Мені якщо чесно, такий варіант не подобається візуально, я його пропоную лише в найкритичніших випадках.
пральна машинка в маленькому санвузлі
А в цьому варіанті у мене ви бачите монолітну мийку-стільницю, що допомагає вирішити всі питання.
пральна машинка в маленькому санвузлі
Здорово, якщо в санвузлі у вас є ніша, що дозволяє заховати пральну машину, можливо навіть і сушильну над нею, а вище можна повісити і водонагрівач, або ж просто заповнити все полицями. Пам'ятайте, що глибина пральної машини від 32 до 60см, і на 5-10 см вона ще може відходити від стіни, все буде залежати від сантехніка (а такі бувають різними) і від його майстерності підключити пральну машину максимально близько до стіни.

У такій ніші ви можете все розміщене залишити відкритим, так і закрити відкривними або розсувними дверцятами або системою з жалюзі.
пральна машинка в маленькому санвузлі
У моєму прикладі зараз ви бачите, як раз таке розміщення, лише довелося підняти техніку на висоту унітазу, щоб мати можливість відкривати дверцята, для закладання білизни.

А тут цікавий варіант розміщення пральної машини збоку від унітазу. 20 см зазвичай з'їдає глибина інсталяції, і якщо ваша пральна машинка не глибока, то взагалі вийде візуально не особливо габаритний варіант розміщення, а якщо зверху ще додати шафки для зберігання, то взагалі супер функціонал.
пральна машинка в маленькому санвузлі
Настінні варіанти пральних машин мені не доводилося застосовувати в своїх проектах, але знати про них може бути дуже корисно.

Куди ще заховати?

Кілька разів я ховала пральну машину в коридорну шафу, суміжну із стіною санвузла. Для страхування клали плитку на підлогу і гідроізоляцію.

Варіанти пральної машини над унітазом бачила, але не раджу, думаю це не саме краще рішення.

Так само можна приховати машинку на кухню, в саму меблеву групу, або шафу-сервант і навіть виносити на балкон.

Рішень не так вже й багато, але вони всі діючі і дозволяють вийти з будь-якої ситуації.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас