Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибирати мультики, шоу і серіали для дошкільнят?

Як вибирати мультики, шоу і серіали для дошкільнят?
 

Коли тобі 2 або 3 рочки, все, що показують по телевізору або на екрані планшета, здається новим і цікавим. Скористайтеся нашими порадами, щоб навчитися вибирати передачі, які сподобаються і вам, і дитині.

Якщо ви хоч раз дивилися щось по ТБ або онлайн з дошкільням, то напевно спостерігали, як сильно його заворожує улюблене шоу або мультик. Малюк хоче не тільки подивитися всі його серії, але і може переглядати їх знову і знову. Саме тому ви повинні переконатися в тому, що все, що починає дивитися ваш дошкільник, дійсно безпечно для нього, і варто його часу.

Гарні ж новини в тому, що малеча, яка до цього не бачила телевізора та інтернету, сприймає будь-який контент, як новий. Тому ви можете вибирати ті передачі і мультики, які вважаєте хорошими, і малюкові вони неодмінно сподобаються. Особливо, якщо у вас є смарт-приставочка, яка дасть можливість обирати серед майже нескінченного контенту, створеного спеціально для малечі і з думкою про неї. Якщо ж ні, то  на сторінці https://tv-pristavki.com.ua/products/tv-pristavka-x96h-432-gb-4-yadernaya-na-android-90 ви зможете обрати свою "розумну" приставку для ТВ і насолоджуватися усіма її перевагами.

Як вибирати перші мультики і передачі для малюка?

Вибираючи перші мультфільми, шоу та серіали для крихітки, скористайтеся наступними порадами:

Вибирайте мультики і передачі з короткими серіями. Для дошкільника серія повинна тривати не більше 25-30 хвилин. Але ще краще, якщо вона буде складатися з декількох коротких епізодів, тоді по закінченню одного з них ви зможете вимкнути телевізор (забрати планшет), що дуже складно буде зробити просто посеред серії.

Вибирайте такі мультики і передачі, через які вам не хочеться одягти навушники. Спільний перегляд особливо важливий для розвитку малюків. Тому намагайтеся підбирати контент, який ви можете винести (а ще краще, якщо самі будете дивитися із задоволенням) – це неймовірно важливо.

Підбирайте гучність і характер контенту, що проглядається. Так, перед сном краще дивитися щось спокійне і тихе, а в активний час дня можна вибрати і щось енергійне.

Уникайте реклами. Чим довше ви зможете уникати цих дитячих «купи мені», тим краще. Тому намагайтеся дивитися мультики і дитячі фільми, передачі без реклами. В ідеалі – проплатіть один із сервісів, який дасть можливість дивитися без реклами. Якщо такої можливості немає, намагайтеся промотувати рекламні ролики або вимикатися/перемикатися на час реклами, щоб чадо бачило її якомога менше.

Вибирайте мультики, серіали і шоу, які розкривають важливі для вас теми. Чи хочете ви навчити свого дошкільника ділитися, бути більш допитливим, танцювати, або по-справжньому дружити – знайдіть серію на цю тему. З улюблених передач дітки вчаться набагато більшому, ніж ви думаєте. А якщо таку серію ще і обговорити після перегляду, чадо винесе максимум користі з такого уроку.

А як ви вибираєте, що дивитися вашому малюкові?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас