Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як відсвяткувати Великдень в умовах карантину?

Як відсвяткувати Великдень в умовах карантину?

Ви навряд чи уявляли собі, що Великдень буде таким в цьому році – абсолютно домашнім і з мінімальними можливостями підтримати щорічні традиції. Тим не менш, це не привід впадати у відчай. Проявивши трохи фантазії, ви зможете відсвяткувати Великдень в родинному колі нічим не гірше, і зробити це свято особливим.

Підключіться до церковної служби онлайн

Багато церков сьогодні транслюють свої служби онлайн, особливо в церковні свята. Ви можете підключитися до трансляції через Інтернет або включити її по телевізору. В цьому році у вас є можливість «відвідати» службу в будь-якій церкві – в тому числі тій, яка знаходиться в іншому місті або навіть країні.

Одягніться, як на свято

Вам напевно вже набридло сидіти вдома в піжамі і з неохайним пучком на голові. Так ось, Великдень – відмінний привід вирватися з цієї карантинної рутини. Нехай ви і святкуєте вдома, але одягніться, як на свято (можна навіть порадувати себе обновочкою з цього приводу), а також попросіть всіх членів сім'ї підтримати цю ідею. Повірте, у вас з'явиться зовсім інший настрій!

Побачтеся з родичами і друзями по відеозв'язку

Завдяки таким сервісам, як Viber, Skype, WhatsApp тощо, ви можете бачитися з родичами і друзями хоч щодня, як би далеко вони не знаходилися. Домовтеся з важливими для вас людьми про те, щоб зателефонувати по відеозв'язку і відсвяткувати Великдень разом, або хоча б просто побачитися, привітати одне одного і поспілкуватися.

Зробіть пожертву

Може, ви й не потрапите до церкви в цьому році, та ви все ж можете зробити пожертву. Виберіть благодійну організацію, яка займається напрямком, що вас цікавить, і перерахуйте гроші на її рахунок.

Розішліть великодні листівки

Сьогодні в Інтернеті ви знайдете чимало красивих листівок і поздоровлень з Великоднем. Виберіть їх для кожної важливої людини у вашому житті і привітайте її листівкою з самого ранку, щоб подарувати заряд гарного настрою на весь день.

Пофарбуйте яйця і спечіть або купіть паски

Підключіть всю сім'ю до святкових приготувань: виберіть найсмачніші і найкрасивіші паски (або приготуйте їх самі), пофарбуйте яйця – зараз у вас точно є на це час! Займіться з малечею великодньою творчістю і прикрасьте поробками будинок до Великодня.

Накрийте красиво стіл

Погладьте скатертину, дістаньте красивий святковий посуд, складіть красиво серветки. Нехай у вашому будинку не буде гостей, та це не привід не створити атмосферу свята.

Приготуйте традиційну великодню страву

Якщо у вас є рецепт, який ви традиційно готуєте на Великдень, зробіть це і в цьому році. Це прекрасний спосіб підтримати сімейні традиції наперекір тому, що відбувається. А ще краще, якщо ваші домочадці допоможуть вам в приготуваннях.

Створіть нову традицію!

Замість того, щоб турбуватися, що ви не можете відзначити Великдень цього року, як зазвичай, подумайте над тим, щоб створити нову сімейну традицію для цього свята. Це може бути нова страва, перегляд фільму всією родиною, якісь великодні ігри тощо.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас