Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати хорошого підрядника для ремонту?

Як вибрати хорошого підрядника для ремонту?

Плануєте ремонт в будинку? Мало, хто з нас може реалізувати такий трудомісткий проект своїми руками. Ремонт – справа недешева, це довгострокова інвестиція в якість вашого життя на довгі роки. Щоб він був дійсно якісним, безпечним і радував вас довгі-довгі роки, вам необхідно знайти дійсно хорошого підрядника.

Компанія Remont Expert має багаторічний досвід роботи і здійснює як елітний ремонт квартир, так і може запропонувати економні рішення. А з огляду на напрацьований досвід і знання, фахівці компанії люб'язно поділилися з нами порадами, завдяки яким ви зможете вибрати хорошого підрядника для ремонту у вашому місті.

5 порад щодо вибору хорошого підрядника для ремонту

Порада 1: Почитайте відгуки, подивіться портфоліо

Перш ніж наймати підрядника переконайтеся, що це не «шарашкіна контора». Добре, якщо у компанії є сайт або хоча б сторінка на одному з безкоштовних сервісів, де можна подивитися роботи фахівців і почитати відгуки. Також зверніть увагу на те, що у компанії має бути реальна адреса та контакти, за якими з нею завжди можна зв'язатися.

Порада 2: Зв'яжіться з будівельною компанією і поставте свої питання

Щоб точно знати, що компанія може вам запропонувати, з нею потрібно зв'язатися і обговорити ваш конкретний проект. Дізнайтеся, які послуги пропонує підрядник (дизайн, капітальний, легкий ремонт), які послуги він віддає субпідрядникам, наскільки довго працює з ними. Чи зможе компанія здійснити ремонт, який вам потрібен, і чи може показати результати роботи над схожими проектами?

Порада 3: Попросіть розрахувати кошторис на ремонт

Бюджет – один з найважливіших аспектів ремонту, адже саме на нього ви будете орієнтуватися при виборі будівельних, оздоблювальних матеріалів, а також ремонтної бригади. Розрахуйте свій бюджет на ремонт, а потім попросіть компанію скласти кошторис, згідно з вашими ідеями. А якщо ваші плани не вписуються в бюджет, хороший підрядник зможе запропонувати вам альтернативи.

Порада 4: Спитайте про гарантії на виконані роботи

Звичайно ж, ви хочете, щоб ремонт був виконаний якісно. Надійний підрядник не тільки виконає всі роботи на високому рівні, а й дасть на них гарантію. Дізнайтеся у вибраній компанії, чи гарантує вона якість своїх послуг.

Порада 5: Пам'ятайте, що ціна і якість ремонту пов'язані

Тут в більшості випадків працює правило: «Ви отримуєте те, за що платите». Вибравши надійного підрядника і якісні матеріали, ви отримаєте ремонт, який прослужить довгі роки і буде радувати вас комфортом щодня. Хороший підрядник допоможе вам заощадити на матеріалах, так як має напрацьовану базу постачальників. Але ви повинні розуміти, що якісний ремонт за дешево – це нереально.

Причини звернутися в будівельну компанію Remont Expert

Компанія Remont Expert має багаторічний досвід роботи і давно зарекомендувала себе на ринку будівельних і ремонтних послуг, завдяки важливим перевагам. Це надійний підрядник з власним офісом, бригадами і всією необхідною документацією. Всі фахівці в бригадах компанії мають стаж роботи не менше 3 років, а їх роботу кожен день контролює виконроб.

При замовленні послуг ремонту ви отримаєте договір з чітко обумовленими термінами виконання робіт, в які бригада обов'язково впишеться (інакше компанія заплатить штраф). А для будівельних і оздоблювальних робіт фахівцями будуть закуплені лише якісні та безпечні матеріали. Проте, за них вам не доведеться переплачувати, адже у компанії Remont Expert є давно напрацьована база постачальників, завдяки чому вам допоможуть заощадити до 20% вартості матеріалів, необхідних на ремонт будинку.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас