Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Інтер’єр супер-однушки: ідеї від дизайнерки Тетяни Зайцевої

Інтер’єр супер-однушки: ідеї від дизайнерки Тетяни Зайцевої

Сьогодні я вирішила зробити вам огляд дизайну однушки, яку я робила в Києві в ЖК Ліпінка. Квадратура цієї квартири – 48 кв.м (це без балкону), що досить багато для однокімнатної квартири. У Варшаві це була б вся трьошка. Але і у цієї квартири є свої маленькі і не дуже комфортні місця. Давайте подивимося, як їх можна обійти і зробити плюсами цього приміщення.


Це квартира для сімейної пари без дітей, з планами на подальшу оренду через пару років. У квартирі є досить великий балкон, але склити його було заборонено, тому на ньому ми нічого не робили.

Отже, давайте подивимося на початкове планування. Що ми маємо? – Досить великий коридор, майже 12 кв.м, і поруч кухня – 13 кв.м. Звичайно ж, було прийняте рішення розширюватися, максимально використовувати простір під кухню-вітальню, при цьому зберігши всі функції коридору. Ніби ми виграли лише кілька квадратних метрів, але при цьому прибравши стіну і замінивши її пізніше на напівпрозору перегородку, ми отримали відкритий простір практично в 20 кв.м з хвостиком. А це вже вагомо в такій квартирі!

дизайн однокімнатної квартири від Тетяни Зайцевої

Якщо подивитеся на план монтажу-демонтажу, то побачите, що практично більше ніяких глобальних переробок не було, було лише перенесення дверей в спальню в іншій частині стіни, для того щоб не розміщувати двері по центру стіни і не псувати ними зовнішній вигляд, і при цьому отримати з боку спальні повноцінну велику шафу.

Решта монтажу у мене практично декоративна: для підсвічування в спальні в головах, для інсталяції в санвузлі, для ніш для шафи в коридорі.

Тепер давайте пройдемося по кімнатах і почнемо, звичайно, зі входу. Заходячи, ми бачимо глуху шафу, вона не глибока (450 мм) і розрахована на сезонний одяг та взуття. Справа на стіні розміщена ключниця, вона маскує електрощиток – так ви маєте і зручне місце зберігання, і швидкий доступ до щитків. Поруч з нею – гачки, не люблю їх, не люблю той безлад який через них створюється, не бачу в них потреби якщо є шафа, але це було побажанням клієнта, а бажання самі знаєте... повинні збуватися:)

дизайн однокімнатної квартири від Тетяни Зайцевої

На стінці зліва розташувався великий комфортний пуф з місцем для зберігання взуття знизу, а над ним – максимально велике дзеркало. Далі пуф продовжує вже повноцінна глибока шафа, яка у нас розділена на зони: ближче до входу – частина зберігання речей, інша – господарська частина. У ній я сховала пральну машину з бойлером, щоб не псувати зовнішній вигляд і так невеликого санвузла. Так само є місце для швабри, відра і прасувальної дошки.

Фасади обох коридорних шаф, якщо ви помітили, різного кольору. Мені хотілося, щоб з вітальні проглядалася більш легка візуально шафа, тому я зробила її світлою. І якщо дивитися з вітальні, то світла стіна за диваном і ТВ перегукується з кольором фасаду шафи, і створюється відчуття ,що там просто стіна цієї ж кімнати. З коридору ми переглядаємо вітальню через легкий стелаж з книгами і проходимо далі. Ы тут ми бачимо... причаївся винний барчик.

дизайн однокімнатної квартири від Тетяни Зайцевої

За ним м'який диван, це і зона вітальні, і їдальні. Якщо диван придбати розкладний, то з'явиться відмінне додаткове спальне місце. Стіл так само можна купувати розкладний, так при необхідності можна прийняти більше гостей, а можна поставити і журнальний по типу трансформера, але у моїх клієнтів такого завдання не було.

Всі яскраві кольорові акценти у мене в правій частині кімнати, тому зону з ТВ вирішили залишити білою, на ній очі повинні відпочивати. ТВ розташований по центру стіни щоб зручно проглядатися і з боку кухні, і сидячи на дивані.

дизайн однокімнатної квартири від Тетяни Зайцевої

Кухня - моя любов), маленька, компактна, з двокомфорочною плитою, тому що майже не готують. Незвичні верхні ящики, яскравий холодильник, простий в реалізації і догляді кухонний фартух, і всі ці ж використовувані відтінки зміщені і в зону дивана, щоб підтримати і з'єднати дві зони разом.

Звичайно ж заглянемо і в господарську спальню. Вона хоч і дуже проста, але для мене дуже стильна. Кольорову гаму з відтінками сірого я перенесла і сюди, розбавивши холодним пудровим рожевим. ТВ замовники не хотіли, адже тут зона відпочинку. Звичайно можна було б розмістити праворуч від ліжка і косметичний стіл, і робоче місце, і зону релаксу і зелений куточок біля вікна, але ні, такий аскетизм клієнтам більше по душі.

дизайн однокімнатної квартири від Тетяни Зайцевої

Ну і санвузол: простий і лаконічний, кольорові акценти можна легко і бюджетно замінити. З боків від дзеркала у мене світлодіодні світильники Ікеа, як частина функціонального декору. Нічого зайвого: пральна машина якраз тут такою і була б, разом з габаритним бойлером. Є невеликий монтаж інсталяції – це само-собою, а також не глибока поличка над ванною.

дизайн однокімнатної квартири від Тетяни Зайцевої

За оздоблення хочу сказати ще пару слів. Всі найсвітліші частини стін – це фарбування, сірі ділянки – штукатура легкими мазками, що на дотик і на вигляд скоріше нагадує оксамит, дуже приємна. Ці покриття легші в прибиранні, ніж шпалери, тим більше з розрахунку майбутньої здачі об'єкта в оренду. Шпалери для мене завжди виглядають і відчуваються затишнішими, проте це не завжди практично. Особливо в новобудові, де можуть поповзти тріщини по стінах. Спочатку їх ми і планували використовувати, але в підсумку прийшли до рішення, що для кращої експлуатації простору в майбутньому, фарбування і штукатурка нам теж підійде. Більш ретельна підготовка стін – і питання вирішено! На підлозі у мене плитка під дерев'яні плашки у всіх зонах, включаючи санвузол, за винятком спальні – там паркетна дошка в тому ж тоні.

Ось така цікава квартира у мене вийшла: вона і проста, і лаконічна з одного боку, і якщо придивитися, містить в собі «фішечки», які і створюють всю атмосферу. Сподіваюся мої ідеї і рішення будуть вам корисні!

 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас