Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Свідомий вибір меблів в дитячу кімнату

Свідомий вибір меблів в дитячу кімнату

Для дитини дуже важливо мати в своєму розпорядженні особистий простір – комфортне і функціональне приміщення, або його частину, де весело грати і розвиватися. Багато в чому, практичність дитячої кімнати залежить саме від обраних вами меблів, а якщо вибір ще не зроблено, рекомендуємо з усією ретельністю і серйозністю до нього підійти.

На що звернути увагу при виборі меблів в дитячу кімнату

1. Протягом перших років життя потреби дитини істотно змінюються. Отже, рекомендуємо відразу купувати довгострокові елементи: це може бути місткий комод або шафа з великою кількістю висувних ящиків, стільці і столики зі змінною висотою ніжок, а також полиці і стелажі, які підійдуть для зберігання усіх шкільних книжок.

2. Екологічність меблів в дитячій понад усе. Вірним варіантом було би придбання дерев'яних предметів. Дуб – відмінний матеріал, що виглядає добротно, але і коштує більше. Також можна віддати перевагу буку або горіху. При облаштуванні дитячих кімнат діє загальне правило – краще менше, але краще, тому доречніше поставити 2-3 предмета гарної якості з практичного і екологічного матеріалу, аніж купити безліч речей сумнівної якості.

3. Безпека матеріалів. Ящо купуєте ліжко – вибирайте те, що має міцні кріплення, якщо шафу – вона повинна бути невисокою і стійкою, або додатково монтуватися на стіну, а полки – легкими та надійно змонтованими.

Існують дуже зручні і недорогі варіанти корпусних меблів: це вбудовані шафи, відкриті полиці і письмові столи з висувними елементами. Такі меблі розміщуються вздовж стін або можна використати ніші у кімнаті – тим самим ви заощадите простір для рухливих ігор. Вбудовані корпусні меблі надійні і компактні, а також місткі. Рекомендуємо фабрику Тиса меблі як виробника якісних меблів за доступними цінами.

Другим варіантом для облаштування дитячої є модульні меблі: це коли окремо стоять різні елементи із єдиной серії – комоди, етажерки, стелажі, консолі і шафи. Звертайте увагу на те, щоб кожен предмет не був хитким (краще вибрати ті, що мають низькі і широкі ніжки, або зовсім без них) і відповідав габаритам приміщення – в дитячій кімнаті повинна бути і вільна площа.

4. Вікова відповідність. Дітям у будь-якому віці буде затишніше, якщо меблі ви підберете відповідного розміру, щоб вони розташовувалися на рівні очей дитини. Зачекайте з придбанням великої шафи, нехай її тимчасово замінить маленький комод, а іграшки можна зберігати в яскравих контейнерах на легких, але міцних полицях акуратного стелажа або підлоги етажерки.

5. Зонування кімнати. Зонування приміщення допомагає зробити його зручнішим, функціональним і багато в чому полегшити візуальне сприйняття.

Зонування простору відмінно працює і в дитячій кімнаті: у кожної дитини повинна бути окрема область для відпочинку, творчості та ігор. Для кожної функціональної зони потрібно вибрати правильні меблі: в ігровій – пуфи, контейнери або скриня для іграшок, в зоні творчості – письмовий стіл або невисокий столик і стільчики для малювання та ліплення, етажерка; комод або закриту шафу для речей можна розташувати біля ліжка.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас