Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Літо почнеться з пригод. 5 дитячих фільмів на UA: КУЛЬТУРА

Літо почнеться з пригод. 5 дитячих фільмів на UA: КУЛЬТУРА

У перший день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей. З такої нагоди суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА впродовж першого тижня літа пропонує добірку дитячих фільмів і мультфільмів для сімейного перегляду. З 1 по 5 червня о 12:35 до уваги юних глядачів пізнавальні, пригодницькі й чарівні історії.

1 червня — «Каспер та Емма у театрі»

дитячі фільми на UA: КУЛЬТУРА
П’ятирічні Каспер та Емма пізнають світ і знайомляться з повсякденними речами в житті. Завжди поруч їхні м’які іграшки — левеня й кролик, які можуть розмовляти та допомагають маленьким дослідникам.

Цього разу дітям випала нагода побувати в театрі, якого Каспер ніколи раніше не бачив. Під враженням від побаченого діти вирішують створити власну виставу.

2 червня — «Піпі, Пупу та Розмарі: таємниця викрадення нот»

дитячі фільми на UA: КУЛЬТУРА
Загадковий персонаж Мапà склав партитуру для Великого лісового концерту Середини літа, але музичні ноти зникли й ніхто не знає, де вони. Піпі, Пупу та Розмарі, троє друзів-звірят, беруться розшукати пропажу й повернути музику слухачам. Втрачені ноти може привабити музика, тож є лише один спосіб їх знайти: троє маленьких героїв мають зіграти концерт.

3 червня — «Хлопчик у золотих штанях»

дитячі фільми на UA: КУЛЬТУРА
Канікули двох друзів Матса й Девіда псує злий жарт: коли хлопці вирішили скупатися, хулігани-підлітки викрали їхній одяг. Матсу вдається знайти собі штани замість поцуплених джинсів. У цих нових штанів дивна властивість — щоразу, сягаючи рукою до правої кишені, хлопець дістає з неї грошову купюру.

4 червня — «Сів заблукала уві сні»

дитячі фільми на UA: КУЛЬТУРА
Семирічна Сів знайомиться з новою подругою, приходить до неї в гості й залишається ночувати. Ще з вечора в домі починаються маленькі дива — екзотична їжа, ручні звірята... А вночі квартира перетворюється на магічне царство, сповнене пригод для маленької Сів.

5 червня — «Хлопчик-фантом»

дитячі фільми на UA: КУЛЬТУРА
Одинадцятирічний хлопчик із Нью-Йорка Лео — незвичайна дитина: він може ставати невидимим і літати крізь стіни. Він дружить із поліцейським Алексом, тимчасово прикутим до інвалідного крісла. Лео й Алекс стають неординарною командою, захищають журналістку Марі й рятують Нью-Йорк від руйнування.

Дивіться дитячі фільми на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, на сайті каналу culture.suspilne.media, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас