Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як одягається покоління Z: стиль молоді 21 століття

Як одягається покоління Z: стиль молоді 21 століття
 

Покоління Z – молоді люди, які народилися після 2000 року (на Заході до цієї групи відносять тих, хто народився в проміжку 1996-2010 років). Вони не уявляють своє життя без смартфонів, новомодних гаджетів, Wi-Fi, месенджерів і соцмереж. Виступають за рівність, вільне самовираження й наслідують кумирів.

Як працює останній факт? Наприклад, Кім Кардашьян вибралася на прогулянку в велосипедках, а на наступний день цей предмет гардеробу є у всіх модниць. Ми, звичайно, перебільшуємо. Але тренд на ці славнозвісні шорти в минулому році з'явився саме завдяки Кім.

Z-ти цінують унікальність, зручність, якість і функціональність одягу, схиляючись до усвідомленого споживання. Маркет-молл «Даринок» підготував добірку літніх образів для зовсім юних, але однозначно стильних і впевнених у собі представників цього покоління. На примірку вирушайте на 2 поверх маркет-моллу в сектор «Діти» – тут ви знайдете велику кількість нарядів, взуття та аксесуарів.

Як одягається покоління Z

Одяг для молоді 21 століття – це, перш за все, спосіб презентації себе й свого ставлення до життя. Тому важливо прислухатися до побажань вашого чада й давати можливість особисто обирати свій гардероб.

Як одягається покоління Z

Особливою популярністю користуються over-size й моделі спортивного стилю, які легко поєднувати в повсякденних образах для міста. Покоління Z не прагне здаватися краще, ніж вони є насправді. Чесність і відкритість – їх головні переваги.

Як одягається покоління Z

Прагнення до індивідуальності й відмова від консервативного й нудною одягу – ці погляди постміленіалів стимулюють дизайнерів з року в рік експериментувати в пошуках нових рішень для молодої аудиторії. У результаті з'являються колекції, в яких поєднуються різні стилі, популярні фасони й аксесуари попередніх десятиліть у новій інтерпретації. Все це для того, щоб дивувати й давати можливість широкій аудиторії вибрати собі щось до душі.

Як одягається покоління Z

Z-ти абсолютно спокійно ставляться до люксових брендів, вважаючи за краще не викидати гроші на вітер тільки через назву на етикетці. Але це правило не поширюється на взуття, до вибору якого вони ставляться з особливим інтересом.

Як одягається покоління Z

Простота й мінімалізм в одязі знаходять своє доповнення в аксесуарах. Трендова зараз панама, хустинка або екстравагантні окуляри – вони додадуть «перцю» навіть у «прісний образ».

Фото нарядів для матеріалу надав магазин «Мишель» (від ТМ «ОВЕН»), який знаходиться в маркет-моллі «Даринок».

Адреса: Київ, вул. Біломорська, 1 (станція метро «Лісова»).

Сайт: http://darynok.ua/

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас