Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Хелатні мікродобрива: переваги і корисні поради

Хелатні мікродобрива: переваги і корисні поради

Хелатні добрива – це мінеральні комплекси нового покоління. Вони ефективні, нешкідливі для навколишнього середовища і чудово засвоюються рослинами. Саме тому багато сучасних садівників і дачників віддають перевагу «хелатам».

Чим такі хороші мікродобрива в хелатній формі?

Відомо, що рослинам необхідні добрива протягом усього циклу росту. Ці мікроелементи раніше були доступні в формі розчинних неорганічних солей, але в цій формі вони засвоюються рослинами недостатньо ефективно – всього на 20-35%. З цієї причини таких добрив доводиться купувати досить багато, і таке використання навряд чи можна назвати раціональним. Крім того, вони можуть бути і токсичними і засоляти ґрунт.

На щастя, у сучасних дачників і садівників є альтернатива – хелатні мікродобрива, які засвоюються набагато ефективніше і не шкодять навколишньому середовищу. В інтернет-магазині harvest-center.com.ua ви зможете вибрати склад, що необхідний саме вашим рослинам і вашому ґрунту. А ми розповімо про те, чому варто обирати саме добрива в хелатній формі, і як правильно їх використовувати.

Чим такі хороші хелатні мікродобрива?

Мікродобрива в хелатній формі відрізняються від звичайних декількома важливими перевагами:

• Хелати засвоюються на 90%, завдяки чому ваші рослини будуть отримувати максимальну користь;

• Це економічне рішення, так як вам не доведеться постійно додавати добриво через його низьку ефективність;

• Хелатні мікродобрива не шкодять навколишньому середовищу, надаючи мінімальне навантаження на ґрунт.

Як і коли використовувати хелатні добрива?

• Удобрювати рослини хелатами рекомендується на всіх важливих етапах їхнього життя: замочувати зерна, при пересадці розсади, обробці (в тому числі пестицидами), під час цвітіння і т.д.

• Завжди читайте інструкцію на упаковці – там виробник надає найбільш важливі вказівки з використання складу.

• Хелатні мікродобрива найкраще підходять для замочування насіння, кореневого і позакореневого підживлення під час вегетаційного періоду.

• Такі добрива можна поєднувати з іншими засобами (макродобривами, отрутохімікатами тощо), якщо їх склади не конфліктують між собою.

• Хелати відмінно підходять і для краплинного поливу (зрошення) – це ще один ефективний спосіб доставити необхідні мікродобрива до коріння рослин.

Хелатні мікродобрива в рази ефективніші за звичайні, крім того, вони безпечні і дуже зручні у використанні. Безумовно, коштують вони також дорожче, проте завдяки такій високій засвоюваності в перспективі ви все одно заощадите.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас