Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Переваги приватних шкіл та специфіка навчання

Переваги приватних шкіл та специфіка навчання

Вибір навчального закладу – це відповідальний момент для батьків та школяра. Адже школа – це другий духовний дім, в стінах якого дитина здобуває знання, досвід, формується як особистість. Без перебільшень, навчання в школі – один з основних етапів, який закладає фундамент знань, світогляд, на який молода людина в майбутньому зможе спертися і збудувати собі гарну кар’єру.

Ознайомитись з умовами вступу учнів до приватної школи в Києві можна сайті BASIS.

Основні критерії вибору

Вибираючи навчальний заклад для своєї дитини, батьки повинні дати відповідь на таке питання: «Чого вони чекають від школи, що повинно бути і чого не повинно?». На практиці існує три основні критерії вибору:
  • кваліфікований педагогічний колектив та статус закладу;

  • місце розташування та інфраструктура;

  • відгуки.
У більшості випадків батьки попри всі свої бажання не зможуть дізнатися про всі недоліки школи та її позитивну сторону. Ось тому потрібно вибирати навчальний заклад, в якому ви впевнені хоча б на 70%. Наприклад, гарні, досвідчені викладачі, наявність столової та високий рівень безпеки, різностороння навчальна програма.

Саме безпека є одним з ключових факторів, на які дорослі повинні звернути увагу. Адже, віддаючи свою дитину перший раз до школи, батьки повинні бути впевнені в тому, що з їхнім чадом все буде добре в стінах закладу.

Таким чином, потрібно завжди враховувати всі моменти, в тому числі і відгуки.

Система шкільної освіти

Сучасна система освіти в нашій країні складається з трьох ступенів: початкова школа, середня та старша. Перший рівень обирають саме батьки. На цьому етапі часто дорослі допускають помилку, обмежуючись школами тільки за місцем проживання. Як правило, не так часто трапляються поблизу гідні школи. Сучасні батьки абсолютно не обмежені у своєму виборі й тому можуть відразу розглядати декілька шкіл. В полі зору: державні заклади освіти та приватна школа, а також дистанційне навчання.

Дитина може змінити декілька закладів за весь час. Особливо важливо, щоб була гарна старша школа, після закінчення якої на руки видається атестат і закладаються базові знання для навчання в університеті.

Переваги приватної школи

Виходячи з цього, приватна старша школа має ряд переваг:
  • сучасна інфраструктура класів, які оснащені гарним навчальним обладнанням;

  • комфортні умови перебування;

  • більший перелік навчальних дисциплін;

  • поглибленні знання з обраних предметів;

  • індивідуальний підхід до дитини з врахуванням її характеру, темпераменту;

  • високий рівень безпеки;

  • всебічний розвиток дитини.

Яка вартість навчання в приватній школі?

Існує хибна версія про те, що приватна школа у Києві – це сегмент для еліти, де навчання коштує дорого. Насправді, якщо порахувати всі «приховані» витрати та благодійні внески, які платять батьки протягом навчального року в традиційних ЗОШ, то різниця в ціні буде мінімальною.

Підписуючи договір, ви чітко буде бачити всі пункти витрат. Приватна школа зацікавлена в успішних учнях, і тому знання, отриманні в її стінах, будуть високі.

Гарна освіта – це саме той пункт, на якому батьки не повинні економити, оскільки від цього залежить майбутнє дитини.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас