Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

10 переваг робота-пилососа для вас і вашого будинку

10 переваг робота-пилососа для вас і вашого будинку

Прибирати підлогу нікому не подобається – це важко, довго, нецікаво. У кожного знайдеться маса ідей, чим можна зайнятися натомість. І тут на допомогу приходять роботи-пилососи, здатні прибратися в той час, як ми займаємося важливими справами.

Якщо ви ще не замислювалися над тим, чи потрібен вам такий помічник у домі, ми рекомендуємо дізнатися більше про роботи пилососи Ровента, які відрізняються високою якістю і надійністю французького бренду. А ми розповімо про найбільш очевидні переваги таких роботів-прибиральників.

10 причин купити в свій будинок робот-пилосос

1. Робот заощадить купу часу. Вам лише потрібно включити його, і він прибиратиме сміття і пил з підлоги, поки ви зможете займатися своїми справами. Крім того, багато моделей можуть прибиратися і без вашої присутності, якщо ви налаштуєте графік прибирань. Плюс, це дуже зручно для людей з обмеженою рухливістю.

2. Робот-пилосос зробить ваш будинок чистішим і здоровішим. Він хоч щодня може прибирати пил, бруд і плями на підлозі (на що нам часто часу і сил не вистачає), запобігаючи поширенню алергенів і розвитку бактерій.

3. Він розумніший, ніж ви думаєте. Він здатний розпізнавати зміну поверхні і підлаштовуватися. Дерев'яна підлога, лінолеум, плитка або килим – робот-пилосос впорається з прибиранням.

4. Робот-прибиральник добре розпізнає перешкоди. Ця техніка оснащується спеціальними сенсорами і захисним буфером, щоб пристрій не ушкодився об стіни і предмети інтер'єру і не пошкодив їх. А деякі з роботів-пилососів здатні розпізнавати віртуальні кордони, що задаються користувачем.

5. Роботи-прибиральники працюють набагато тихіше, в порівнянні зі звичайними пилососами. Поки пилосос працює, ви зможете займатися своїми справами або відпочивати – робот не заважатиме вам своїм шумом.

6. За допомогою спеціального додатку ви зможете управляти пилососом віддалено, навіть коли вас немає вдома. Натисканням декількох кнопок на телефоні ви зможете задати йому потрібні команди.

7. Робот-пилосос легкий і компактний. Його легко переносити і зберігати – затишне містечко для такого помічника знайдеться в кожному будинку.

8. Робот-прибиральник легко дістається до важкодоступних місць, завдяки компактному розміру. Він зможе очищати підлогу навіть там, куди ви не дістаєте (наприклад, в кутах під меблями).

9. Такі пилососи самі себе заряджають. Вони самостійно повертаються до док-станції після виконання роботи або, коли акумулятор сідає.
переваги роботів-пилососів
10. За ними дуже легко доглядати. Все, що потрібно робити – лише вчасно міняти мішок або контейнер для пилу. Можливо, протирати сам пилосос від пилу, щоб він не втрачав зовнішній вигляд.

Де купити хороший робот-пилосос?

Ви можете почути про різні недоліки роботів-пилососів: акумулятора надовго не вистачає, не може розібратися з перешкодами, швидко наповнюється мішок або контейнер для пилу, не прибирає ефективно тощо. Все це можливо, якщо ви будете вибирати модель «ноу-нейм» подешевше.

Зробивши вибір на користь роботів-пилососів Ровента, ви не пошкодуєте про витрачені гроші. Це якісна і надійна французька техніка з відповідною гарантією і подальшим обслуговуванням. На офіційному сайті rowenta.ua ви зможете ознайомитися з цінами, асортиментним рядом і характеристиками кожної моделі, яка може вас зацікавити. І тут же знайдете інформацію про те, де купити оригінальну техніку французького бренду.

Rowenta.ua – офіційний сайт компанії Ровента в Україні. Тут ви знайдете інформацію про всі товари, що вас цікавлять, і магазини, де можна придбати оригінальну продукцію бренду. Крім цього, на сайті надана інформація про гарантії на обраний вами продукт, інструкції до товарів компанії і адреси офіційних сервісних центрів. Таким чином, ви можете не сумніватися в тому, що отримаєте дійсно якісний робот-пилосос і всі гарантії, які дає на нього французький виробник.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас