Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Бутси – великий асортимент спеціального взуття для футболу у New Balance

Бутси – великий асортимент спеціального взуття для футболу у New Balance

Бутси – невід’ємна частина комфортної гри для будь-якого шанувальника футболу. Ми рекомендуємо зупинити увагу саме на фірмовому взутті New Balance.

Як правильно обирати?

Напевно лише в Америці футбол, або, як його там прийнято називати – сокер, може поступатися місцем найпопулярнішої гри серед вболівальників. Це не дивно, адже цей спорт є одним із найдоступніших у всьому світі, бо вимагає надзвичайно мало зусиль до підготовки та розуміння правил. Він з'явився дуже давно і має багато теорій походження. Наприклад однією з головних є ідея, що це була гра воїнів переможців, які таким чином знімали залишки стресу та агресії після битв. Опустимо подробиці, що було для гравців м’ячем.

У сучасному світі цей вид спорту приваблює безмежністю тактик і технік, видовищністю і, звісно, самим процесом стрімкого протистояння двох амбіційних суперників. Також футбол може бути досить травмуючим, але, якщо за грою слідкує уважний рефері, а гравці поважають один одного, у кожного учасника залишаться лише позитивні враження або невелика образа від поразки.

Звісно, для найкращого результату треба обрати відповідну амуніцію. Якщо одяг – це скоріше справа персональних вподобань, то спеціальні бутси вам просто необхідні. По-перше, вони покращать ваші результати та сприятимуть меншому стомленню, а по-друге, збережуть вас від травм через необережність.

Обирати їх потрібно із розрахунком на умови використання. Наприклад, найбільш універсальними моделями є сороконіжки. Вони використовують спеціальну будову підошви на низькому профілі, оздоблену маленькими резиновими шипами. Такі кросівки забезпечують вам надійне зчеплення як на плоскій поверхні, так і на штучному твердому покритті. Для натурального або м'якого штучного газону рекомендуємо вибрати кросівки із серії FG.

Який бренд обрати та чому – ми знаходимо найкраще співвідношення ціни, якості та функціональності у продукції New Balance. Їхні товари, в залежності від серії, можуть бути виготовлені з натуральної шкіри або штучних матеріалів з відмінними показниками теплообміну. Також варто відмітити, що бренд використовує у своїх виробах устілку з антибактеріальними властивостями, яка запобігає появі запаху та іншим неприємним проявам розмноження мікрофлори. Внутрішня частина взуття виконується з м'яких матеріалів, які надійно фіксують стопу, повторюючи її форму.

Товари New Balance демонструють відмінну зносостійкість і прослужать вам довгий термін навіть при активному використанні. Придбати фірмову продукцію з гарантією якості від виробника ви можете, відвідавши інтернет-магазин бренду, офіційно представлений в Україні.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас