Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чому зима – найкращий час для лазерної епіляції

Чому зима – найкращий час для лазерної епіляції

Незважаючи на те, що лазерну епіляцію можна робити в будь-яку пору року, саме зима вважається найкращим часом для проходження курсу процедур з видалення волосся. У той час, як більшість дівчат сидять в холод вдома і балують себе смаколиками, ви можете скористатися зимовими місяцями, щоб підготуватися до літа і зустріти теплий сезон у всій красі.

Якщо і ви давно подумуєте про лазерну епіляцію, зверніть увагу на студію «Авантаж», де курс процедур проводиться на новітньому лазері Candela GentleLase Pro. На сайті avantage.lviv.ua ви зможете дізнатися більше про послуги студії, її фахівців і розцінки, а також записатися на консультацію. А ми розповімо, чому зробити це варто саме зараз, з приходом зими.

5 причин почати курс лазерної епіляції взимку

1. Підготуватися до лазерної епіляції простіше взимку

Важливою частиною підготовки до курсу процедур є відмова від воскової епіляції і депіляційних кремів. Щоб лазер працював ефективно, пігментований корінь повинен перебувати в фолікулі. Влітку це зробити складніше, так як ми часто ходимо у відкритому одязі і піклуємося про те, щоб шкіра була гладенькою постійно.

2. Взимку легко уникати сонця

Візьміть ще до уваги і те, що лазер ефективніше працює на блідій шкірі. А засмага за 2 тижні до і після процедур лазерної епіляції протипоказана. Взимку шкіра максимально бліда, а через товстий шар одягу сонечко до неї не добереться.

Багато новачків, вперше зважившись на лазерну епіляцію, недооцінюють шкідливість ультрафіолету під час курсу процедур. Так, засмага перед процедурою може стати причиною неправильних налаштувань лазера, а після неї ультрафіолет може викликати опіки і небажану пігментацію. У будь-якому випадку, лазер і сонце несумісні.

3. Взимку ми менше пітніємо

Безпосередньо після процедури настійно рекомендується не пітніти і відмовитися від купання. Все це простіше зробити в холодні місяці – ви можете спокійно прийти додому і розслабитися, а ваша шкіра буде ефективніше відновлюватися.

4. Взимку ми ходимо в закритому одязі

Ваше волосся не зникне відразу після процедури – на те, щоб випасти, йому потрібно буде до двох тижнів. Так, в цей час вже можна голитися, але краще все ж просто походити в закритому одязі, щоб природа сама зробила свою справу. Тим більше що в зимові місяці зробити це простіше простого!

5. До літа ваша шкіра буде ідеально гладкою

Найкращі результати лазерна епіляція дає, якщо робити між процедурами перерву в 4-6 тижнів. Це означає, що якщо ви почнете зараз, то як раз до теплого сезону зможете похвалитися ідеально гладенькою шкірою.

Маючи стільки хороших причин, чому б не записатися на лазерну епіляцію прямо зараз? Адже вже до літа ви зможете насолоджуватися ідеально гладенькою шкірою і почуватися впевнено, як ніколи!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас