Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чим корисні для дітвори шкільні поїздки та екскурсії

Чим корисні для дітвори шкільні поїздки та екскурсії
 

Всім школярам подобаються поїздки та екскурсії з класом. Організація хорошої шкільної поїздки вимагає ретельного планування і чималих зусиль, але від неї учні отримують не тільки море вражень, а й величезну користь. Плюс, такі заходи запам'ятовуються дітлахам на довгі роки, а то й на все життя!

Користь від шкільних поїздок та екскурсій для учнів та студентів

Корисність таких виїздів з класом складно переоцінити:

• Це як новий вимір у шкільній освіті: дітлахи отримують знання в новому і цікавому середовищі, а також можуть перевірити і застосувати вже вивчене не у звичних класних завданнях, а в реальному житті.

• Школярам дуже подобається будь-яке інше проведення часу, крім як в класній кімнаті. А під час таких поїздок вони ще сильніше зближуються зі своїми друзями і поповнюють скарбничку яскравих вражень новими незабутніми моментами (з якими потім і буде асоціюватися шкільне життя).

• Можливість отримати нові знання та навички в неформальному середовищі, які тут же будуть освоєні найкращим чином (набагато ефективніше, ніж в школі). В тому числі, це і знання/вміння, не передбачені шкільною програмою, але такі необхідні в житті.

• Новий досвід, який не отримаєш в класній кімнаті: знайомства вживу з рідкісними або не властивими для нашої країни видами тварин і рослин, з новими культурами, архітектурою, живою історією і т.д. Це все набагато цікавіше, коли бачиш в живу і взаємодієш!

• Соціальні навички - виїзд за межі школи зі своїми однокласниками дає дітлахам можливість провести разом час поза класною кімнатою. Протягом поїздки школярі вчитимуться взаємодіяти разом, працювати в команді, знаходити спільні рішення і йти на компроміси. Це важливі життєві уроки, яких іноді так не вистачає сучасній дітворі.

Відвідуючи нові місця, діти стають більш відкритими до навколишнього світу і більш впевненими в собі. У перспективі шкільні поїздки лише найкращим чином впливають на оцінки учнів, мотивують їх захоплюватися сильніше певними предметами і іноді грають важливу роль в подальшій профорієнтації. А крім того, це просто весело! Шкільні поїздки і екскурсії запам'ятовуються дітлахам на довгі роки і в дорослому віці стають невід'ємною частиною спогадів про щасливі шкільні роки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас