Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як заощадити на опаленні приватного будинку?

Як заощадити на опаленні приватного будинку?

У приватного будинку є маса переваг, та є і один недолік: опалення в сезон холодів обходиться дуже недешево. Від цього страждають багато мешканців приватних будинків, а намагаючись заощадити, опалюють будинок слабо на шкоду своєму здоров'ю або комфорту. Насправді ж, у цієї проблеми є дієві рішення – про них ми розповімо далі.

Щоб даремно не переплачувати за тепло в будинку, перш за все потрібно правильно вибрати систему обігріву приміщення. На сайті mycond-heatpump.com.ua ви знайдете дуже цікаву і максимально корисну статтю про найкраще опалення для приватного будинку і його варіації – тут ви зможете почерпнути ідеї для планування власної опалювальної мережі, щоб вона була максимально ефективною і економною. А ми розповімо про те, як можна заощадити на опаленні в будинку з тим, що у вас є зараз.

Як заощадити на опаленні в приватному будинку?

Залежно від того, яка система опалення встановлена в вашому домі, ви можете доповнити її різними способами, щоб платити менше. Але є і загальні рекомендації, які спрацюють у будь-якій ситуації:

- утеплення будинку допоможе ефективніше утримувати тепло всередині і, відповідно, менше топити;

- герметизація віконних і дверних прорізів або заміна старих вікон і дверей також зменшить тепловтрати і захистить від протягів;

- оновлення котлів та іншого теплового обладнання, незважаючи на те, що потребуватиме вкладень, дасть можливість ефективніше використовувати енергоресурс (газ, електрику, котельне паливо і т.д.);

- установка додаткових або альтернативних джерел опалення допоможе ефективніше опалювати кожне приміщення в будинку і економніше використовувати комунальні ресурси або паливо.

Чим доповнити домашню систему опалення?

Залежно від того, яка система опалення вже встановлена в вашому домі, ви можете доповнити її іншим енергоефективним обладнанням:

Тепловий насос, фанкойли, як MYCOND – https://mycond-heatpump.com.ua/ua/ – найбільш просте і універсальне Рішення. Таке обладнання зможе не тільки зігрівати будинок взимку і давати гарячу воду, але і замінить систему кондиціонування влітку.

Теплі підлоги будуть ефективні в більшості випадків. У поєднанні з твердопаливним котлом вони забезпечать більш ефективне і рівномірне прогрівання кімнати, а в приміщеннях з конвекторами – правильно направлять тепле повітря, щоб воно не накопичувалося під стелею.

Сонячні колектори також дадуть можливість трохи заощадити, але більше користі від них буде восени і навесні, коли більше сонячних днів.

Крім усього цього, оптимізувати витрати на обігрів приватного будинку допоможе автоматизація системи опалення, щоб у вас була можливість налаштувати її і топити тільки в той час, коли ви вдома, а під час вашої відсутності – лише підтримувати температуру повітря. Регулятори в кожній кімнаті також допоможуть заощадити, щоби ви платили за обігрів лише тих приміщень, якими постійно користуєтеся.

Плануючи систему опалення в своєму будинку або вирішивши оптимізувати її, зверніться на сайт mycond-heatpump. Тут вам допоможуть спроектувати максимально ефективну та економну опалювальну мережу, щоб в своєму будинку ви жили максимально комфортно і не розорялися на комунальних платежах в холодний сезон.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас