Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

«Червоний. Без лінії фронту»: як все починалося

«Червоний. Без лінії фронту»: як все починалося

У 30-і роки минулого століття територія Західної України знаходилася під володінням Польщі. Але це влаштовувало далеко не всіх українців. Серед таких був і звичайний студент Данило Червоний. Хлопець мріяв про створення незалежної Української Держави, навколо нього згуртувалися однодумці. Але обставини склалися таким чином, що прагнення до державності привели Данилу та деяких його друзів у радикальні кола, а слідом і до збройного протистояння з владою. На слід головного героя вже вийшла Таємна поліція Польщі.

Як надалі склалася доля Данила, ви дізнаєтесь, якщо будете дивитися фільм «Червоний Без лінії фронту». Це можливо зробити на українській платформі Sweet TV, яка гарантує якість зображення та звуку. Використовуйте для перегляду не лише SMART-телевізори та приставки, але й смартфони, планшети. Причому ви маєте можливість приєднатися до 5 пристроїв за ціною одного.

Що стало передумовою до створення стрічки

У 2020 році картина «Червоний. Без лінії фронту» серед українських глядачів мала високий рейтинг очікування, адже її виробництво пов’язане з цікавою історією. Її початком можна вважати прем’єру фільму «Червоний», що вийшов на екрани 24 серпня 2017 року. Цей проект отримав змішані відгуки серед спеціалістів, але в деяких глядацьких сегментах був оцінений доволі високо. До таких майданчиків варто віднести авторитетні сайти:
  • IMDd;
  • Kinoteatr.ua;
  • «КіноБаза».
Художник із костюмів Світлана Симонович у 2018 році отримала нагороду «Золота дзиґа». Також у рамках цієї премії фільм висувався на приз глядацьких симпатій. Стрічка мала шанси отримати номінацію на Оскар у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою», але так і не була обраною на те, щоб представляти Україну. Загалом, усі ці досягнення трактовані творцями стрічки як успіх, у зв’язку з чим вирішено зняти наступну картину, що мала назву «Червоний. Без лінії фронту».

Організація процесу

Фільм «Червоний» є екранізацією однойменного роману Андрія Кокотюхи. Для створення наступної стрічки були використані перші дві глави цього твору. Таким чином, «Червоний. Без лінії фронту» став приквелом для свого попередника 2017 року.

На створення фільму виділено майже 44 млн грн із фонду Держкіно, але це є лише половиною від суми загального бюджету. Процес зйомок відбувався в місті Кременець Тернопільської області. До нього були залучені не лише професійні актори, але й місцеві жителі.

Основні творці

Постановником фільму виступив знайомий ще за першою стрічкою Заза Буладзе. З ним режисерське крісло розділив і Тарас Ткаченко. Заза Буладзе має грузинське громадянство, але з 2008 року постійно перебуває й працює в Україні.

Акторський склад у приквелі зазнав суттєвих змін. Наприклад, глядячі не побачать Олександра Мавріца, який у 2018 році за роль головного антагоніста у «Червоному» здобув приз 7-го міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат». З тих, хто грав ключових персонажів у попередньому фільмі, залишилися лише Микола Береза, що є виконавцем головної ролі, та Олег Стефан.

Разом із ними на передньому плані з’являться Дар’я Плахтій та Олександр Ярмола. Головна діяльність останнього зосереджена на музиці, адже він є лідером, вокалістом і автором текстів відомого українського рок-гурту «Гайдамаки». Саме цей колектив і написав головний саундтрек до фільму.

Прем’єра стрічки була запланована до Дня захисника України. Але разом із цим стався ще один цікавий факт. Вже повідомлялося, що Андрій Кокотюха, який був сценаристом попередньої стрічки, для зйомок приквелу використав лише дві глави роману «Червоний». Але разом із виходом картини була запланована презентація нового твору письменника. Згідно з задумом автору, у цьому романі будуть описані події, що мали місце саме у фільмі «Червоний. Без лінії фронту».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас