Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як зробити будь-який подарунок на день народження більш особливим

Як зробити будь-який подарунок на день народження більш особливим
 

День народження – це свято, коли іменинник має почуватися особливим. Тому і найкращий подарунок з цієї нагоди буде саме таким – особливим, персоналізованим, таким що говорить про унікальність одержувача і ваших з ним стосунків.

Уже обійшли купу магазинів і перерили весь Інтернет у пошуках того самого подарунка, але так і не знайшли нічого путнього? Не переживайте, знайти хороший подарунок на день народження простіше, ніж здається. І наші поради допоможуть вам у цьому.

Згадайте, про що ви говорили

Згадайте, як ви востаннє спілкувалися. Що відбувається в житті людини: нові досягнення, зміни, прагнення? Проаналізувавши ваші останні розмови, ви зможете вибрати хороший подарунок – із сенсом і турботою/підтримкою.

Зробіть свято незабутнім

Якщо у людини ювілей або важливий етап в житті, виберіть пам'ятний подарунок, який буде актуальний поза часом і прослужить роками. Це може бути перша власна скарбничка для дитини, срібні сережки або браслет для підлітка... Щось в будинок, якщо зовсім недавно іменинник заселився в свою першу квартиру, щось для бізнесу, якщо він починає свій старт-ап, щось батьківське, якщо недавно в його родині з'явилося поповнення. Залежно від ваших відносин такий подарунок може бути дорогим або не дуже.

Іменні подарунки, звісно, будуть ще більш особливими, персоналізованими і пам'ятними. Стильні аксесуари або прикраси з гравіюванням або тисненням будуть нагадувати одержувачу про вас і ваше прекрасне до нього відношення.

Зробіть акцент на ваших відносинах

Не обов'язково на романтичних, дружба також варта того, щоб її відзначати. Виберіть фотографії з найважливішими моментами, прожитими поруч з іменинником, і зберіть з них гарний альбом або надрукуйте фотокнигу. Ваші авторські підписи до кадрів і доповнення у вигляді пам'ятних дрібниць (квиточки, чеки, листівки) зроблять такий подарунок ще більш особливим.

Зробіть щось несподіване

Ви краще знаєте іменинника, і що його приємно здивує. Це може бути сюрприз-вечірка, організований вечір в спа, день народження вдома з їжею з доставкою або несподівана поїздка хоча б на один цей день. Навіть торт, випечений своїми руками, стане приємною несподіванкою, адже зараз ми печемо самі вкрай рідко.

Вибираємо хороший подарунок дитині

Вибір хорошого подарунка дитині або підлітку – окрема тема. Крім усього, про що ми говорили вище, вам також варто врахувати наступне:

• Вибираючи подарунок чаду, думайте про його захоплення та інтереси.

• Один з найпопулярніших дитячих подарунків в цьому сезоні не обов'язково буде «тим самим» для вашої дитини.

• На додаток до всього, подумайте про те, який посил несе чаду ваш презент.

• Не вибирайте занадто дорогих подарунків дітям – дотримуйтесь грані між тим, щоб радувати і балувати дитину.

• Завжди шукайте нові цікаві ідеї дитячих подарунків – діти і підлітки люблять інновації і приємно дивуються чомусь незвичайному.

• Не даруйте малечі подарунки, які не походять їй за віком.

• Не даруйте подарунки, занадто орієнтовані на певну стать, адже зараз діти набагато більш вільні у своєму мисленні і розвитку. І прищеплення старих гендерних стереотипів їм ні до чого.

Пам'ятайте про те, що день народження – те свято, коли іменинника варто порадувати, приділити йому особливу увагу, і ваш подарунок повинен бути відповідним, індивідуальним. Не бійтеся креативно підходити до його вибору і дарувати те, що має сенс і несе позитивний емоційний посил.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас