Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Soul catering – ваше смачне свято без клопоту!

Soul catering – ваше смачне свято без клопоту!

Проходять вже ті часи, коли на свята на роботі було прийнято приносити домашню їжу, а на власні – виготовувати весь попередній день, так би мовити, «щоби стіл не був порожнім». Зараз все більшої популярності в таких ситуаціях набирає доставка їжі з кафе і ресторанів, а також кейтеринг. При цьому останній стає найкращим за рядом причин, особливо, якщо ви знайдете свою ту саму кейтерингову компанію. Саме таким для вас може стати сервіс Soul catering.

Переваги сучасного кейтерингу від Soul catering

Насправді ж, доставка боксів із готовими стравами і фуршетними закусками актуальна не тільки для офісів і корпоративних святкувань. Скориставшись цією послугою, ви можете без клопоту влаштувати як яскраве свято, так і маленьку камерну вечірку. І якщо говорити про кейтеринговий сервіс Soul catering, то ви оціните масу переваг такої послуги:

• Очевидно – відсутність необхідності придумувати, що приготувати, витрачати час на це ж готування і сервірування столу; менш очевидно – мінімум часу на прибирання після свята, адже вам навіть не доведеться мити посуд. А все тому що...

• Вся їжа і закуски будуть привезені в крафтовогму одноразовому посуді і сервіровані так, що у вас не буде необхідності перекладати все на тарілки і блюда. На додаток до цього ви будете забезпечені приборами, сухими і вологими серветками.

• Різноманітне меню, в якому більше 150 страв найрізноманітніших кухонь світу: європейської, американської, південно-американської, азіатської і, звичайно ж, української. В тому числі тут вам будуть доступні смачні веганські страви!

• Своєчасна адресна доставка – вам лише потрібно вибрати на сайті soulcatering.com.ua те, чого хотілося б сьогодні. Всі інші клопоти візьме на себе команда Soul catering: приготує і доставить найсвіжішу їжу і закуски в бажаний час.

• Останнє, але неймовірно важливе: це дуже смачно! Більше 90% замовлень компанія Soul catering отримує за рекомендаціями тих, хто вже встиг скористатися їхнім сервісом. А значить, ці страви і закуски дійсно варто спробувати.

Серед інших приємних бонусів – відсутність мінімального замовлення практично на всі позиції в меню і безкоштовна доставка при замовленні вже від 2000 гривень. А ще – безкоштовна дегустація при замовленні на будь-яку суму, щоб ви самі могли переконатися в свіжості, високій якості і чудовому гармонійному смаку кожної страви.

Кому буде корисною доставка фудбоксів від Soul catering?

Послуга замовлення боксів із готовими стравами і закусками буде дуже доречною на кожному святі і не тільки:

• На дні народження, який ви хочете відзначити вдома чи на виїзді, не заморочуючись з готуванням – смачний і різноманітний стіл буде вам забезпечено.

• На виїзних весіллях, коли торжество проходить на природі або інший локації, де немає кухні.

• На корпоративах і офісних святах, коли хочеться поставити на стіл красиві та вишукані закуски, а не звичні нарізки і бутерброди.

• На будь-яких спонтанних вечірках, до яких ніхто не готувався – адже такі події найяскравіші в нашому житті!

• Просто, коли ввечері вдома хочеться відпочити і нічого не готувати.

Це лише декілька найпоширеніших ситуацій, коли буде дуже зручно скористатися доставкою від Soul catering. Крім них у вашому житті буде траплятися безліч приводів побалувати себе смачними фудбоксами, влаштувавши справжнє свято абсолютно без клопоту!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас