Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Про важливість сучасного шкільного обладнання для вчителів і учнів

Про важливість сучасного шкільного обладнання для вчителів і учнів

Як найуміліший будівельник не зможе побудувати будинок без необхідних інструментів і матеріалів, так і найбільш кваліфікований учитель не зможе повноцінно навчати своїх учнів, розвивати їхні навички та здібності без необхідної дидактичної і практичної бази. Іншими словами, всі нові знання будуть залишатися для школярів лише теоретичними концепціями без відчутного, практичного підтвердження в реальному житті.

Фізика, хімія, географія, біологія – це лише деякі з дисциплін, в яких учням необхідно задіювати не тільки пам'ять, а й органи чуття для повноцінного освоєння предмета. Адже вже не раз доведено, що залучення органів почуттів робить навчання набагато більш ефективним. І тим більше це стосується освіти сучасних дітей, яка ставить перед школярами нові завдання і наразі зазнає низки якісних змін. Через це старий підхід з використанням лише дошки та крейди стає неефективним.

У наш час оснащення навчальних класів товарами для НУШ стає не примхою, а реальною необхідністю. Правильні меблі, інструменти для навчання, лабораторне обладнання і сучасні технології не тільки роблять процес навчання більш цікавим і залучають, а й дають школярам наших днів можливість в повній мірі опановувати знання, які будуть їм необхідні в рішенні проблем майбутнього.

STEM class – сучасне обладнання для навчальних класів

Компанія «СТЕМ клас» готова запропонувати новітнє обладнання для сучасних шкіл, згідно з останніми розробками і рекомендаціями МОН. На сайті stemclass.com.ua ви зможете замовити як готові «кабінети під ключ», так і зібрати власну навчальну базу для кожного класу у вашій школі, скориставшись конструктором у відповідному розділі. Тут вам будуть доступні:

• Сучасні меблі для класних кімнат: не тільки парти і стільці для учнів, а й лабораторні столи, демонстраційні меблі, вчительські столи, а також все необхідне для обладнання навчального і розвиваючого простору.

• Інформаційні та освітні стенди для школи – також для різних кабінетів і приміщень і на різних мовах; плюс – різноманітні друковані матеріали для розміщення на стендах.

• Лабораторне та демонстраційне обладнання, моделі, прилади, посуд спеціального призначення, витратні матеріали та все необхідне для проведення практичних і лабораторних робіт.

• Технічне, цифрове і комп'ютерне обладнання для сучасних шкіл, обладнання для STEM-лабораторій, включаючи навіть навчальних роботів.

• Все необхідне для облаштування навчальних класів початкової школи.

• Устаткування для інклюзивних навчальних просторів, в тому числі і для корекційних занять, терапії і реабілітації.

При цьому компанія «СТЕМ клас» пропонує не просто якісне та сучасне навчальне обладнання власного виробництва за дуже хорошими цінами. Обравши «STEM class», ви отримаєте повний супровід на всіх етапах співробітництва, а також допомогу вчителям в освоєнні роботи з новим обладнанням. Удосконалюйтеся разом з компанією «СТЕМ клас»!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас