Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Насправді, ваше горище здатне на набагато більше...

Насправді, ваше горище здатне на набагато більше...
 

Ваше горище насправді може стати чимось набагато більшим, ніж просто запиленим і вологим місцем для зберігання мотлоху. А з огляду на сучасну моду на стиль лофт і мансарди, сама наявність горища у вашому будинку робить вас щасливчиками. Адже цей простір може принести величезну користь і стати додатковим житловим простором, якого всім нам вічно не вистачає.

На що можна перетворити звичайне горище?

На домашній кінотеатр

Так як горищні приміщення часто мають незвичайну форму і розташовуються під скошеним дахом, це робить їх ідеальним місцем для облаштування домашнього кінозалу. Крім того, маленькі вікна або їхня відсутність також зіграють вам тільки на руку. Плануючи простір для домашнього кінотеатру, виділіть вертикальну стіну, ту що далі від входу, під екран, а під скошеними встановіть крісла.

На додаткову (гостьову) спальню

Невикористане горище (або те що використовується безглуздо для зберігання мотлоху, який ніколи не знадобиться) може стати відмінним місцем для ще однієї спальні (а можливо, і двох). Це буде дуже корисно, коли сім’я росте і збільшується, або в будинку, де час від часу бувають гості, які залишаються з ночівлею. Більш того, наявність такого корисного додаткового житлового простору здорожчить ваш будинок. Тим більше що спальні-лофт зараз настільки актуальні!

На домашній офіс

Тим, хто працює з дому (а зараз нас таких дійсно багато), безперечно варто задуматися над тим, щоб перетворити своє запилене горище на домашній офіс. Це дійсно зручне і практичне рішення, так як вам не потрібно виділяти домашній простір для роботи, плюс, горище – досить відокремлене місце, де навколо вас не буде роїтися все сімейство. А значить, у вас буде можливість сконцентруватися на роботі в тиші і спокої. В тому числі, у вас буде менше відволікаючих чинників у вигляді телевізора і холодильника.

На ігровий простір

Широкий і низький простір горища може також стати вдалим місцем для облаштування ігрової кімнати. Уздовж скошених стін можна продумати зручний простір для зберігання іграшок, книг, творчого приладдя. А на вертикальній стіні обов'язково варто повісити телевізор, на якому в тому числі можна буде грати в приставку. І дітлахам, і дорослим така зона відпочинку неодмінно сподобається!

Переоблаштовуємо горище – що доведеться зробити?

Звичайно ж, щоб горище стало повноцінним житловим простором, крім того, щоб просто позбутися мотлоху, вам доведеться над ним попрацювати:

• Встановити зручні сходи на горище. Ми рекомендуємо перейти на сайт bukwood.ua – тут запропоновані відмінні рішення від українського виробника, відповідні європейським стандартам. Букові горищні сходи з утепленим люком можуть стати саме тим, що вам потрібно.

• Утепліть і ізолюйте горище, щоб воно залишалося не тільки безпечним, але й затишним місцем. Якщо на горищі буде сиро і холодно, цей простір навряд чи можна буде розцінювати, як житловий. А проводити там час точно ніхто не захоче.

• Встановіть хорошу систему вентиляції і подбайте про проводку, яка дасть можливість встановити якісне освітлення.

Так, це немало. Проте ці зусилля не залишаться без нагороди! У підсумку ви отримаєте практично цілий поверх житлового простору, який зможете використовувати з величезною користю і задоволенням.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас