Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Свіжа ідея до Великодня: великодні яйця, прикрашені пір´ям

Свіжа ідея до Великодня: великодні яйця, прикрашені пір´ям
 

Перед кожним Великоднем ми ламаємо собі голову, як декорувати яйця до свята. Адже так хочеться всіх здивувати, та й свій святковий стіл прикрасити незвичайними крашанками. Але часу, на жаль, на всілякі вигадки вистачає далеко не у кожної господині. Тому ми хочемо запропонувати вам просту і дуже стильну, на нашу думку, ідею декорування великодніх яєць – за допомогою пір'я.

Пір'ячко для декорування великодніх яєць ви можете купити в магазині для творчості або навіть назбирати (але в цьому випадку вам потрібно буде його очистити, щоб воно було безпечним). А яйця можна як пофарбувати, так і залишити в своєму природному кольорі – в будь-якому випадку такий декор виглядатиме дуже вишукано і тематично до свята Великодня.

Декоруємо великодні яйця пір'їнками

Що знадобиться:

- зварені круто яйця – пофарбовані чи ні;

- справжнє або декоративне пір'я невеликих розмірів з гнучкою основою;

- клей ПВА – його можна злегка розбавити водою;

- звичайна губка.

1. Зваріть яйця круто і, якщо хочете, пофарбуйте їх. Ми рекомендуємо залишити як є або фарбувати їх в один колір, переважно світлий, пастельний.

2. Якщо клей досить густий, ви можете розбавити його водою. Змочіть губку клеєм, прикладіть пір'їнку до яйця і губкою приклейте його. Робіть це акуратними погладжуючими рухами в напрямку ворсинок.

3. Після того, як пір'їнка висохне, можна нанести ще один такий же легкий шар клею.

Пам'ятайте: для декорування великодніх яєць краще вибирати тоненьке і гнучке пір'ячко, так як воно краще приклеюється і повторює форму яйця – з ним працювати буде набагато простіше.

Красивого вам Великодня!

Ідею взято з сайту frugalmomeh.com

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас