Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чи підійде скляний стіл для дитячої кімнати

Чи підійде скляний стіл для дитячої кімнати

Такі предмети меблів зараз стають трендом. Ще років зо п'ять тому мало де можна було побачити скляний журнальний столик. А сьогодні вони стоять не тільки у вітальнях, але й в кухнях, кабінетах та навіть у громадських приміщеннях. Ніхто не сумнівається в практичності та високому стилі скляних столів. Залишається лишень одне питання: чи можна ставити такий предмет в дитячу кімнату? Чи можна використовувати скляний стіл як дитячі меблі? Здається, нам вдалось знайти відповідь на ці питання.

Питання безпеки

Скло − дуже важкий матеріал. Скляний стіл важить, мабуть, втричі більше, ніж дерев'яний. З виробами з ДВП чи ДВП його годі й порівнювати. Мало того. Ми звикли розглядати скло, як дуже крихкий матеріал. Здається, достатньо лишень вдарити його рукою чи покласти важкий предмет, як стіл розлетиться на мільйон дрібних та дуже гострих шматків.

Мабуть, вам вже стало моторошно. Проте, все перелічене − логічні помилки, допущені через хибне уявлення про матеріал. При виробництві столів використовується зовсім не те крихке та тонке скло, що йде у вікна чи на посуд. Меблі роблять з міцного, загартованого матеріалу. Навіть якщо ви візьмете молоток й спробуєте навмисне розбити скляний стіл, вам доведеться докласти неабияких зусиль.

В це важко повірити, але це − правда. Скляний стіл важче розбити, подряпати чи пошкодити, ніж дерев'яний чи виготовлений з ДСП. Навіть пластикову поверхню легше розбити, ніж гартоване скло. Тому не хвилюйтесь − скляні столи цілком безпечні, їх можна використовувати в дитячій.

Скажемо навіть більше. Дерев'яний стіл дитина може в запалі гри посунути з місця, що призведе до травми. А зі скляним столом зробити таке не вийде. Він залишиться стояти там, де стояв.

Питання гігієни

Головна перевага скла − на ньому видно навіть невеличке забруднення. Так, це не дуже естетично. Діти постійно щось розливають чи розсипають. Ви будете бачити бруд кожного разу. Навіть найменший.

Проте цю властивість слід розглядати не як недолік, а як перевагу. Бо побачивши бруд ви одразу візьмете вологу ганчірку та приберете його. А тепер уявіть, що відбувається з усіма цими малими плямами від їжі та напоїв на дерев'яному столі. Їх не так вже й легко помітити. Залишки продуктів лишаються на столі та перетворюються в такий собі розплідник для бактерій.

Тому, якщо вам не байдуже, з якими поверхнями контактує ваша дитина, ви надасте перевагу склу.

Як вибрати стіл для дитячої кімнати

Звичайно, починати потрібно з перевірки краю. В сучасних столах край шліфують та заокруглюють. Тому гострих поверхонь у стола просто немає. Звичайно, краще брати круглий чи овальний стіл. Щоб кутів, в які можна вдаритись, теж не було.

Розмір стола має бути таким, щоб дитина могла легко дотягнутись до будь-якого предмету, що лежить на ньому. Особливу увагу варто звернути на висоту. Так, буде досить важко знайти стіл, висота якого складає від 50 до 60 см.

Також не забувайте про підбір стільців. Форма та конструкція цього предмету має дуже сильний вплив на опорно-руховий апарат дитини.

Джерело – https://vetromebel.com/

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас