Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що вибрати – квартиру в новобудові чи в житловому будинку?

Що вибрати – квартиру в новобудові чи в житловому будинку?

Сьогодні на ринку нерухомості, особливо у великих містах, перед покупцями стає непростий вибір: що придбати – квартиру у новобудові чи в житловому будинку? Ми постараємося розповісти про всі переваги і недоліки того або іншого вибору, щоб вам, наші читачі, було простіше визначитися, якщо це питання актуальне і для вас.

Не просто будинки, а цілі комплекси, в яких є все необхідне для мешканців, починаючи від стоянок для машин, і закінчуючи навіть дитячими садками і магазинами – це вже не новинка для сучасних українських забудовників. Таке рішення є дуже вигідним і зручним для всіх, особливо для сімей з дітьми. Якщо ви шукаєте хороший комплекс для себе, рекомендуємо розглянути новобудови Львів Сихів – https://vdoma.online/residential-complexes/1/sykhiv – тут ви знайдете дійсно цікаві пропозиції. Та таке житло напевно обійдеться дорожче. І чи варте воно того?

Купівля квартири в новобудові – очевидні переваги

Якщо говорити про комплекси Rezydencja "Zalizna Voda", ЖК HYGGE або ЖК Стрийська 45, то це дійсно затишні зручні і безпечні місця для вашої родини. Тут вам буде не тільки приємно жити, а й захочеться розвиватися. До слова, на відміну від деяких інших комплексів, вони розташовані у максимальній близькості до необхідної інфраструктури: шкіл, садочків, аптек, парків і торгових центрів. А до центру міста ви зможете дістатися менш ніж за півгодини.

Недоліки новобудов – чи варто переплачувати?

Якщо говорити про недоліки, то тут можна знайти усього парочку:

• Перший полягає в тому, що купуючи квартиру в новому житловому комплексі, її потрібно обставляти з нуля, а це більш затратно.

• Другий – це розташування. Як правило, новобудови розміщують на околиці.

Проте! Якщо говорити про вартість ремонту, то купуючи квартиру на вторинному ринку, вам теж, швидше за все, захочеться все поміняти. То ж витратитися на ремонт доведеться в будь-якому випадку. А щодо другого недоліку – розташування – новобудови у Сихівському районі є приємним винятком. До центру ви зможете дістатися менш ніж за півгодини, то ж і на те, щоб дістатися на роботу і з роботи, вам не доведеться проводити по парі годин на день в машині чи суспільному транспорті.

На завершення

Багато людей все ж помилково вважають, що купити квартиру в сучасній новобудові вийде значно дорожче, ніж на вторинному ринку. Насправді це може бути й не так. Якщо взяти листок паперу і просто порахувати, скільки грошей у вас піде на ремонт після старих мешканців, плюс – на заміну проводки або труб, якщо будинок 10-річної давності і більше... А якщо ще додати, скільки грошей ви витратите на ремонт машини, з огляду на її зберігання у дворі, а не в гаражі або на критій парковці, то сума може вийти навіть більшою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас