Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навіщо переходити на натуральну косметику, і як це краще зробити?

Навіщо переходити на натуральну косметику, і як це краще зробити?

«Не наноси на свою шкіру того, що ти б не їла» - ви напевно чули цей популярний вислів. Та все ж ми продовжуємо робити зворотне. В середньому жінка використовує близько 10 доглядових продуктів щодня, і кожен з них містить близько 15 різних хімічних сполук. А тепер уявіть, скільки хімії ми наносимо щодня на шкіру – наш найбільший орган. Яка ж альтернатива? Відповідь – натуральна косметика.

Якщо в пошуках натуральної косметики ви не знаєте, якому бренду довіритися, зверніть увагу на доглядаючі засоби від ТМ Sue. На сайті https://suemade.com/ ви зможете ближче познайомитися з цим брендом та його продукцією і вибрати те, чого жадає ваша шкіра. А консультанти магазину поділилися з нами рекомендаціями про те, чому варто перейти на натуральну косметику, і як краще це зробити.

Красива шкіра починається з внутрішнього здоров'я

Ваша шкіра – індикатор вашого внутрішнього здоров'я. Проблеми з нею часто є реакцією на нестачу вітамінів або мінералів, отруєння, оксидативний стрес або запальні процеси в організмі. Використання навіть найкращої косметики може бути малоефективним в цих випадках, так як вона впливає зовнішньо, а не на джерело проблеми. Тому почати догляд за дермою варто зі здорового і різноманітного раціону.

Але також вкрай важливо й те, що ви наносите на шкіру. Читайте уважно склад косметики, яку ви обираєте. Якщо вона містить шкідливу хімію, проблеми зі шкірою можуть з'являтися і посилюватися навіть за умови правильного харчування і ЗСЖ.

Чому косметика для шкіри повинна бути натуральною

Багато виробників заявляють про те, що з їхньою косметикою ваша шкіра буде здоровою і молодою. Але більшість з них додає хімічні компоненти в свої продукти. Найбільш поширені з них, що викликають проблеми зі шкірою – це ароматизатори, консерванти, УФ-фільтри, емульгатори і парабени. Натуральна ж косметика складається з інгредієнтів, отриманих безпосередньо від природи, не містить хімії і тому не подразнює шкіру.

Переходячи на натуральну косметику, ви неодмінно оціните її переваги:

• Ваша шкіра перестане нарешті вбирати токсичну хімію;

• Якщо ви страждаєте від алергій або надчутливості, з натуральною косметикою ваша шкіра буде почуватися краще;

• Натуральна косметика не шкодить екології і тваринам;

• Багато натуральних речовин володіє властивостями антиоксидантів, так як їм самим потрібно захищати себе від сонця;

• Аромат, текстура і здатність пінитися в натуральній косметиці зазвичай більш м'які і природні.

Як перейти на натуральну косметику?

1. Вирішіть, навіщо вам це потрібно - для власного здоров'я, для безпеки оточуючого середовища або тварин... Ця мета допоможе вам правильно розставити пріоритети.

2. Цікавтеся! Почитайте більше про інгредієнти в косметиці, яких варто уникати, і про ті, які мають натуральне походження і особливо корисні для шкіри.

3. Читайте склад, перш ніж купувати косметику. Деякі шкідливі речовини в ньому можуть зазначатися під альтернативною назвою або писатися в самому кінці.

4. Не дайте себе обдурити. Написи типу «натуральна», «чиста», «еко» ще не говорять про те, що косметика дійсно натуральна та екологічно чиста, так як у нас ще немає таких стандартів.

5. Переходьте на нову косметику поступово. Не потрібно відразу купувати повний комплект натуральної косметики. Замінюйте новим натуральним засобом той, який закінчується, і в підсумку весь ваш доглядовий арсенал поступово оновиться.

Де знайти дійсно натуральну косметику?

У пошуках дійсно корисної, натуральної косметики, ми рекомендуємо звернути увагу на засоби ТМ Sue. Бренд пропонує доглядові продукти для шкіри і не тільки з максимальною кількістю натуральних інгредієнтів в складі – понад 95%, які відрізняються екологічно чистим виробництвом (навіть упаковки) і не тестуються на тваринах. На сайті suemade.com ви зможете пройти тест для визначення типу шкіри і підібрати найкращі засоби для догляду за нею.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас