Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ділові щоденники та блокноти – як правильно вибирати?

Ділові щоденники та блокноти – як правильно вибирати?

Сучасне життя будь-якої людини сповнене інформації, яку іноді утримати в голові просто неможливо. І мова йде не тільки про ділових людей чи бізнесменів, а й про домогосподарок і молодих мам, студентів та офісних працівників! Щоб встигнути все і нічого не забути протягом дня, важливо всі справи записувати, і тут на допомогу вам прийде щоденник. Про те, як правильно підібрати записник для себе або в подарунок, ми розповімо далі.

Сьогодні в магазинах канцтоварів можна зустріти найрізноманітніші щоденники, планери і блокноти, які відрізняються як зовні, так і внутрішньо. На сторінці https://dreamarium.com.ua/product-category/bloknoty-ta-zapysnyky/bloknoty/ на вас чекають стильні і практичні записники у зручних розмірах і з різноманітною розміткою. Клітинка, лінія, крапка чи чистий аркуш, датовані чи недатовані – тут неодмінно знайдеться ваш блокнот. Та як зрозуміти, що краще саме для вас? – Ми допоможемо!

Як вибрати щоденник

Однією з найважливіших характеристик при виборі записника є наявність аб1о відсутність дат. Так, датовані щоденники найкраще підходять тим людям, хто звик планувати багато зустрічей або завдань щодня по роботі, а також домогосподаркам і майстрам, які працюють за попереднім записом.

Головна перевага датованих щоденників і планерів полягає в тому, що вони дозволяють з легкістю запланувати зустріч або будь-яку подію на будь-яку дату в році. Однак у таких записників є і свій недолік – як правило, місце для написання обмежена, та й починати такий щоденник краще з Нового Року, в іншому випадку доведеться залишити порожніми кілька аркушів спочатку.

На сьогоднішній день не меншою популярністю користуються недатовані або півдатовані блокноти і щоденники, які дозволяють з легкістю планувати будь-які справи, незалежно від розміру блокнота, складності справи або дати. Адже число і місяць на кожній сторінці вписуються вручну. Зате, якщо ви звикли детально розписувати кожну справу або робити позначки в процесі виконання, то в цьому випадку місця для записів повинно вистачити для будь-яких потреб.

Розміри сучасних щоденників

На сьогоднішній день, найбільшою популярністю користуються щоденники, ділові блокноти і планери, виконані в розмірах А4, А5 і А6. Не знаєте, який формат вам потрібен?

• Планери А4 використовуються для певних проектів діловими людьми або представниками творчих професій, так як вони дають змогу детально розписати всі завдання або поетапно спланувати реалізацію проекту.

• Щоденники зошитового розміру А5 користуються величезною популярністю серед ділових людей, так як такий блокнот легко носити з собою на зустрічі або наради, а його розмір дозволяє зручно записати всі завдання на день, залишивши трохи місця для позначок.

• Невеликі блокнотики формату А6 дуже зручно носити з собою в сумочці або діловому кейсі разом з ручкою на випадок, якщо раптом вас осінить ідея, яку не можна забути, або наприклад, якщо по дорозі з роботи вам подзвонить важливий клієнт. Так ви зможете зробити необхідні нотатки і нічого не забути.

Зовнішнє оформлення щоденників

О, тут є чому порадіти навіть найвибагливішим покупцям! На сьогоднішній день варіанти оформлення щоденників настільки різноманітні, що часом дуже складно вибрати тільки один серед усього розмаїття. Тут можна знайти як строгі ділові щоденники в шкіряній палітурці з тисненням і без, так і стильні блокноти, оформлені в самих різних стилях для повсякденного користування.

Серед чоловіків найбільшою популярністю користуються блокноти без дат в твердій палітурці зі шкіряною обкладинкою - такий аксесуар дуже практичний і допомагає виділити ділову особистість з натовпу.

Сучасні бізнес-леді і блогери найчастіше вибирають ділові записні книжки в м'якому плетінні типу Moleskine чи Leuchtturm1917 – такий блокнот виглядає дуже стильно і оригінально. До того ж він легко поміщається в будь-яку жіночу сумочку, тому його дуже легко завжди носити з собою. Тут колірна гамма і різноманітність матеріалів приємно здивують будь-яку жінку, хоча саме тому найчастіше так важко вибрати щось одне для себе.

Якщо раніше щоденники потрібні були тільки діловим людям, то в сучасному суспільстві така річ буде не зайвою абсолютно для кожного.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас