Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Торти на замовлення – унікальна прикраса вашого свята

Торти на замовлення – унікальна прикраса вашого свята

Для того, щоб можна було підкреслити тематичність того або іншого свята, на столі обов'язково має бути торт. Це найулюбленіша смакота з дитинства кожного з нас. Сьогодні існує безліч різноманітних видів тортів, які можна придбати як в магазині, так і на замовлення. Між готовими тортами з магазину або супермаркету та тортами на замовлення є велика різниця.

Переваги тортів на замовлення

Досить часто, коли на свято нам необхідно придбати торт, ми довго не можемо визначитися, що ж краще, купити в магазині або замовити торт з унікальним дизайном в кондитерській? Коли ми купуємо торт в магазині, то нам не варто витрачати час, досить просто відвідати супермаркет та придбати торт. Проте варто пам’ятати про те, що обов’язково потрібно звертати увагу на термін придатності, щоб він не був несвіжим на урочистості свята. Також в магазині досить обмежений вибір таких солодощів. Торт на замовлення в порівнянні з магазинним має ряд переваг:

• як правило, замовлення торта відбувається на певну дату урочистості, тому ви можете бути на сто відсотків впевненні в його свіжості;

• приватні кондитери використовують тільки свіжі інгредієнти для виготовлення тортів на замовлення;

• торт складатиметься з тих інгредієнтів, які вам потрібні;

• зовнішнє оформлення торта може бути найрізноманітнішим, наприклад на торті може бути зображення іменинника.

Особливо актуальним буде замовити торт на весілля, ювілей, день народження, тематичний вечір. Саме такий солодкий виріб може стати родзинкою будь-якого свята. Ціна торта на замовлення вище покупного з магазину, проте якщо такий виріб вам потрібний на урочистий випадок, то неперевершене оформлення виправдовує витрачені гроші. Перш ніж зробити замовлення на виготовлення торта необхідно визначити для себе ряд критеріїв, по яких кондитерові легше буде орієнтуватися, і це дозволить виготовити оригінальний торт.

1. Тематика урочистості, залежно від того, що ви збираєтеся святкувати, залежатиме оформлення та дизайн виробу.

2. Вага – це важливий критерій, оскільки від неї залежатиме, скільки інгредієнтів необхідно витратити для виготовлення солодощів.

3. Вибір крему, а також основи торту, бісквіт, листкове тісто й так далі.

4. Прикраса. Це найголовніший критерій, оскільки від якості та яскравості дизайну залежатиме враження від торту.

Торти на замовлення для дитячого свята мають бути дуже яскравими та барвистими, щоб малюкам запам'яталося це свято. Добре якщо в якості елементів декору будуть виступати різні мультгерої, які дуже подобаються дітлахам. Якщо свято планується на роботі, тоді все залежить від того, хто іменинник. Якщо це начальство, то в якості декору може бути зображене хобі керівника, логотип компанії, автомобіль. Для співробітника виріб можна прикрасити різними жартівливими написами від колег, елементами професії. Весільні торти мають бути ретельно прикрашені фігурками із зображенням нареченого та нареченої, намистинками, квітами, кульками та іншою весільною атрибутикою.

На сьогодні замовити торт можна в онлайн-кондитерській. У каталогах можна знайти широкий асортимент продукції, де можна підібрати відповідні солодкі вироби для дитячого або ж дорослого свята. Головною перевагою тортів на замовлення являється те, що якщо вам сподобається той або інший торт, але ви забажаєте надати йому індивідуальності, то майстри легко зможуть надати йому необхідну прикрасу або ж форму.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас