Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як назвати дитину: 10 корисних порад

Вибрати дитині ім\\\'я

Як назвати дитину - це питання хвилює батьків ще до її народження. Вибір імені для дитини - справа дуже відповідальна. Нею у великій мірі визначається доля народженої людини. Багато в чому від батьків залежить, щоб вона була щасливою. На вибір імені дитини впливають і традиції родини, і модні віяння, національні, і релігійні погляди, і навіть політичні погляди батьків.

У деяких країнах, наприклад у Німеччині, батьків не випустять з пологового будинку, до тих пір поки вони не назвуть дитину: дитині дають спеціальний дитячий паспорт, в який вписується ім´я. У Росії, за законом новонароджений повинен бути зареєстрований в РАГСі протягом місяця після його народження, інакше, якщо виникають суперечки і розбіжності між батьками з приводу імені дитини, втручаються органи опіки і їм передається право назвати дитину.

Отже, як підібрати ім´я дитині, яке ім´я дати дитині? Ось кілька порад, які допоможуть Вам вибрати ім´я для хлопчика чи дівчинки:

1. Як назвати дитину по батькові
Ім´я по батькові для дитини краще за все вибирати виходячи з таких правил: обов´язково, ім´я дитини має поєднуватися і добре звучати з прізвищем та ім’ям по батькові. Звіряйте ім´я вашої майбутньої дитини з ім’ям по батькові. Краще за все, що б літера «р» була одна, або в імені, або в імені по батькові, наприклад, Олена Юріївна або Марія Олексіївна. Хоча це не обов´язково. Погано звучать рідкісні імена з простими прізвищами, наприклад: Вацлав Курочкін, Альбіна Варєжкіна, Альберт Потапкін. Вони можуть викликати в навколишніх глузування. Бажано, щоб виходив красивий звуковий ряд.

2. Вибираючи ім´я для хлопчика, враховуйте той факт, що в майбутньому воно може стати ім’ям по батькові. Не забувайте про Едипів комлекс, виявляється, що хлопчикам, яких назвали на честь батька, складніше його подолати. Буває, що вони все життя змагаються з батьком і намагаються довести, що вони не гірші за людину, на честь якої їх назвали.

Дівчата, яких назвали ім´ям матері, відчувають менше труднощів, ніж хлопчики, але суперництво з мамою, особливо в підлітковому віці, може принести безліч турбот і дівчинці, і тій, чиє ім´я вона носить, думайте про це, вибираючи ім´я для дівчинки.

3. Всі імена мають якесь значення. Для зручності, людство відмовилося від унікальності перших імен («Гостре Око», «Ранкова Зоря»). Не полінуйтеся почитати довідник імен. З нього Ви можете дізнатися багато цікавого про імена і визначитися з вибором. Наприклад, не прочитавши в довіднику, що Олексій - це «захисник», а Петро - "камінь", ви навряд чи про це здогадаєтеся.

4. Що ж стосується імен більш далеких родичів, то існують такі народні правила:

• Не слід називати дитину іменами померлих родичів, а особливо тих, що померли раптово, померли не своєю смертю або важко хворіли перед відходом з життя людини.

• Не варто давати ім´я своїй дитині на честь людини, у якої, на вашу думки нещаслива доля.

• Якщо людина, на честь якої ви збираєтеся назвати малюка, жива, найкраще поцікавитися в неї, як вона ставиться до свого імені, чи не вважає, що її життя могло б скластися інакше, якби її назвали по-іншому, чи задоволена вона своєю долею, чи не заперечує чи проти того, що ваша дитина буде носити її ім´я.

5. Як вибрати ім´я для дитини в залежності від пори року
Взимку народжуються талановиті, цілеспрямовані та наполегливі люди. Вони володіють складним характером, тому в особистому житті та у спілкуванні таким людям доводиться зазнавати труднощів.

Грудень-в цьому місяці народжуються емоційні, запальні, наполегливі діти

Січень - врівноважені, терплячі, звиклі до самостійності діти будуть народжені в цьому місяці.

Лютий - це місяць, у якому народжуються люди вперті й сміливі, з проявом складного і важко передбачуваного характеру.

Діти, що народились навесні - легковажні, нерішучі, уразливі, талановиті.

Березень - народжує людей вразливих і чутливих.

Квітень - в цьому місяці народжуються люди наполегливі, з твердістю характеру і сміливістю.

Травень - час народження владних і вимогливих людей, принципових, які не бажають йти на компроміс.

Влітку народжуються м´які, вразливі люди, що люблять ризик. Вони горді і в той же час, легко піддаються впливу.

Червень - народжена у цьому місяці дитина обережна, але відважна. Такі діти дуже вразливі.

Липень - народжує на світ нетерплячих, егоїстичних, але незалежних людей.

Серпень - час народження енергійних упертих, наполегливих у своїх діях людей.

Люди, що народилися восени - володарі легкого характеру, вони серйозні і розсудливі. Швидко все схоплюють і вчаться на своїх помилках.

Вересень - народжує цілеспрямованих, але запальних людей.

Жовтень - час народження дотепних, практичних і заповзятливих людей.

Листопад - в цьому місяці народжуються розважливі, успішні люди.6. При виборі неординарного імені для дитини будьте обережні!
Часто батьки давали і дають ім´я дитині виходячи з якихось дивних міркувань...
Наприклад, у Нижньому Тагілі батьки назвали свою доньку, яка народилася в День Незалежності, коротко і ясно - Росія. Як можна було вибрати таке ім´я для дівчинки? Інші батьки назвали свою дівчинку, яка народилася в день Міліції - Міліція. Не тільки в Росії існують люди, охочі відзначитися в імені. Оригінальні імена не залишили байдужими громадськість і в інших країнах. Наведемо цікавий факт. Національним виборчим трибуналом Гондурасу було внесено пропозицію заборонити давати дітям дивні і незвичайні імена. Як назвати дитину? До цього питання деякі батьки підійшли дуже оригінально. Вони назвали своїх дітей іменами, які означають, приміром, "Свічка запалювання", "Квіти випорожнень", "Чудесна покришка". Трибунал країни оголосив, що буде просити законодавчо заборонити батькам реєструвати своїх дітей під подібними "екстравагантними або образливими" іменами, а також дозволити дітям, яким вже не пощастило, подати до суду на батьків. Однак Чудові покришки і Квіти випорожнень в чергу до суду чомусь не вишикувалися...

Увага до феномену оригінальних імен не пропадає вже давно. Так, у книзі психолога Джона Треіна зібрані найбільш безглузді імена, від яких страждають деякі американці. Наприклад, сім´я Джексонів з міста Чикаго назвала своїх п´ятьох дітей: Менінгіт, Ларингіт, Апендицит, Перитоніт, Тонзиліт.

7. Як назвати дитину за датою народження
Щоб вибрати ім´я для малюка по святцях, зазвичай дивляться на день народження дитини. У кожен день церковного року святкується пам´ять кількох святих. Можна вибирати ім´я і серед тих, чия пам´ять святкується на восьмий день від народження, тому що число вісім означає вічність, саме в цей день у давнину нарікали ім´ям. Якщо не вдалося вибрати ім´я для дитини за датою народження у перший і восьмий день, то дивляться на 40-й день від народження. Саме в цей день дитину хрестять у храмі.

8. Як краще назвати дитину з точки зору нумерології.
Кожному імені відповідають своя цифра, що володіє унікальними характеристиками. Для того, що б обчислити цю цифру, випишіть вподобане ім´я, співвіднесіть кожну букву з числом, якому відповідає кожна літера. Потім складіть ці числа, після чого складете отримані 2 цифри.

Наприклад:
Ім´я - Петро. Число імені: 8 + 7 + 2 + 9 = 26 = 2 + 6 = 8

1 Означає особистість, повну енергії і бажання діяти. Велику користь воно надає в ситуаціях раптових і несподіваних, набагато меншу - у запланованих ситуаціях. Протипоказані ризиковані підприємства і заняття прибутковим бізнесом. Найкраще виконувати доручені завдання. З числом 1 асоціюється впевненість у своїх силах, сміливість і хоробрість. Але натура цих людей більше наслідуюча, ніж творча. Їм слід уникати необачних рішень.

2 Символізує мінливий характер, емоційне занепокоєння, що може довести людину до повної прострації. Головне для цих людей - не турбуватися через дрібниці, уникати суперечок і сварок. Найкращий успіх принесе спільна робота з друзями та колегами.

3 Вказує на талант, різнобічність, веселість. Передбачає також схильність до наук, мистецтв, спорту, словом на все, що служить людині віддушиною, її хобі.

4 Означає успіх у наукових і технічних галузях, особливо в індустрії. Це надійність і стабільність, надбання друзів, досягнення визнання. Така людина корисна в екстремальних ситуаціях, коли з найкращого боку розкриваються якості її характеру.

5 Дає духовну свободу і незалежність. Набутий досвід вони цінують більше, ніж поради зі сторони. Люблять подорожі та пригоди, до чого штовхає їх душевний неспокій. Іноді число 5 вказує на філософський склад мислення, а іноді на щасливі несподіванки протягом усього життя.

6 Передвіщає успіх у підприємствах. Можна говорити про політичну діяльність або про високих державних чиновників, які отримують популярність в суспільстві своїми науковими чи філософськими поглядами. Швидко засвоюють ту істину, що чесність плідніше честолюбства, що чесні зусилля не пропадають марно.

7 Таїть в собі здатність направити талант у сферу науки, у світ мистецтва чи філософії і навіть у релігію. Але успіх їх діяльності багато в чому залежить від глибокого аналізу вже досягнутого і від реального планування свого майбутнього. Розуміючи інших людей, вони нерідко стають лідерами і вчителями найвищого класу. Але якщо вони вирішили зайнятися комерційними справами, то тут їм самим знадобиться допомога.

8 Сприяє діяльності у сфері значних, великих справ, провіщаючи і матеріальні блага. Закінчуючи успішно одну справу, ці люди відразу ж беруться за наступну. Часто користь і вигоду, як і матеріальний і громадський успіх, приносять їм забуті вчення, кинуті підприємства, які відслужили своє методи. Але вони повинні відмовитися від дрібниць і деталей, передаючи цю роботу іншим, а самі займаючись тільки стратегією.

9. При підборі імені дитині не варто використовувати будь-які події, предмети чи дати.
Подумайте, як буде почувати себе дитина з ім´ям Барикада, Жовтень, Улян...

10. У сучасному суспільстві, діти зі старомодними або релігійними іменами, також будуть відчувати себе не дуже комфортно.

Бажано, щоб обране ім´я для дитини подобалося обом батькам. Інакше вдома у дитини обов´язково з´явиться друге ім´я. До речі, можна офіційно дати дитині подвійне ім´я та записати його у свідоцтві про народження і в паспорті, наприклад Ганна-Вікторія.

Найголовніше при виборі імені перш за все думати про дитину і її інтереси. Не забувайте, що вона буде жити з цим ім´ям все життя.

За матеріалами childrensportal.ru

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас