Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяче оповідання: Пухнастий друг

Дитяче оповідання: Пухнастий друг
 

Віталік давно мріяв про песика, і ось нарешті його мрія здійснилася. Коли хлопчику виповнилося 8 років, батьки подарували йому пухнастого красунчика песика – померанського шпіца. Віталік так і назвав його – Пухнастик.

Хлопчик та песик дуже прив’язалися один одного. Віталік добре дбав про свого пухнастого друга – гуляв з ним, годував, вчив хорошим манерам, був поруч, коли тато возив Пухнастика на огляд до лікаря. А Пухнастик віддячував хлопчику своєю щирою собачою любов’ю.

Якось Віталік як завжди вийшов на прогулянку з Пухнастиком. Раптом, побачив, як на зустріч йдуть два хлопчики з сусіднього будинку. Чесно кажучи, Віталік волів би, аби вони його оминули. Адже ці хлопчики часто затівали бійки та називали інших дітей поганими словами.

- Агов, Віталіку, що це в тебе за бабусина шапка на поводку? – зареготали хлопці.

- Хіба ви не бачите – це померанський шпіц, мій друг Пухнастик. До речі, дуже розумний собака, на відміну від деяких людей - заступився за друга Віталік.

- Це ти на кого зараз натякаєш? – ощирився один з хлопців. – От ми тобі зараз покажемо!

Стиснувши кулаки, вони кинулися на Віталіка. Пухнастик почав щосили лаяти, але хлопці не звертали на нього уваги. Один з них штовхнув Віталіка, відібрав та почав жбурляти його кашкет.

Песик вхопив хулігана зубами за штани, а той махнув ногою так, що шпіц опинився на землі та жалібно заскиглив. На щастя, з під’їзду вийшов сусід та захистив Віталіка та Пухнастика від хуліганів. Ті розбіглися в різні боки, але дядько сказав: «Я вас запам’ятав. Сьогодні ж повідомлю про ваш вчинок вашим батькам, і ви будете покарані!»

Брудні та сумні Віталік та Пухнастик повернулися додому. Мама розпитала сина про те, що сталося у дворі.

- Якби у мене була німецька вівчарка, а не померанський шпіц, то ці б погані хлопці до мене не підійшли! – сказав Віталік. – Пухнастик не зміг мене захистити.

- Синку, не можна так казати про свого друга. Пухнастик захищав тебе як умів, адже він відважний і любить тебе таким, який ти є. А цих хлопців, напевно, ніхто не любить, якщо вони так погано себе поводять. Наш тато обов’язково поговорить з їхніми батьками.

Віталік не знав, але Пухнастик зрозумів його слова – адже він був дуже розумний та кмітливий. Пухнастик похнюпив ніс та заскиглив.

Увечері пес відмовився від вечері. Не хотів він гратися з Віталіком, як завжди. Пухнастик сидів у кутку з сумними очима.

- Що це з нашим Пухнастиком? – запитав Віталік.

- Синку, ти його образив, пояснила мама.

Віталік все зрозумів. Він підійшов до Пухнастика та промовив:

- Пробач мені, друже, будь ласка. Ти у мене найкращий за усіх вівчарок разом. Дякую тобі, що захищав мене.

Звичайно, Пухнастик пробачив своєму другові Віталіка.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас