Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Основні критерії вибору пилососа для вологого прибирання

Основні критерії вибору пилососа для вологого прибирання

Найважливішою функцією будь-якого пилососа стає прибирання. Апарат повинен збирати бруд та пил, але часто простий пристрій не здатний впоратися із засохлими плямами, які часто накопичуються на килимах, оббивці меблів, підлозі. В цьому випадку без вологого прибирання не обійтися. З цим допомагає миючий пилосос, який покупці вибирають на сайті https://www.kaercher.com/ua-uk/home-garden/pilososi/pilososi-dlja-vologogo-pribirannja.html. Досить одного функціонуючого пристрою, щоб навести чистоту та не витрачати на це зайвий час та сили.

Що врахувати при виборі пилососа для вологого прибирання

Щоб правильно підібрати апарат, недостатньо орієнтуватися тільки на ціну техніки. Оцінювати необхідно характеристики виробу, його функціональні можливості та особливості приміщення, де належить наводити чистоту. Щоб підібрати пилосос для вологого прибирання, оцінюють:
  • Площу. Від цього залежить розмір бака для миючого складу. Для прибирання невеликої квартири в 1–2 кімнати досить невеликого резервуара на 2–4 літри. Якщо приміщення більше, то й місткість бака повинна бути іншою.

  • Конструктивні особливості. Миючі пилососи можуть бути двох типів. Перші вертикальні, другі – горизонтальні. Все частіше звертають увагу на компактну модель зі зручною ручкою, потужним мотором та містким пилозбірником. Така техніка легко проникає навіть у важкодоступні місця.

  • Тип пилозбірника. У цій якості виступає бак для брудної води, в якому й осідає велика кількість пилу. Деякі моделі оснащують додатковими фільтр-пакетами для збору сміття.

  • Потужність всмоктування. Одна з головних характеристик, яка не має нічого спільного з продуктивністю. Щоб видалити стандартні плями, необхідно вибирати модель з потужністю всмоктування не менше 450 Вт.
Окрема увага спрямована на габарити, вагу та комплектацію пристрою. Параметри пов'язані між собою, вони визначаються часто обсягом контейнера-сміттєзбірника. Додатково в пристрої можуть бути щітки для сухої збірки, миття, електровибивалка та насадка для очищення вікон й дзеркал.

Якими повинні бути фільтри

Щоб не відбувався викид зібраних пилових частинок назад в приміщення, апарати оснащують фільтрами. Важливо, щоб техніка була оснащена фільтром тонкого очищення (НЕРА). Додатково деякі моделі оснащують ще й сепараторним аквафільтром, який створює у водному середовищі справжній циклон.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас