Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Декілька хороших причин витратитися на фітодизайн у своєму офісі

Декілька хороших причин витратитися на фітодизайн у своєму офісі

Якщо у вашому офісі вся зелень зводиться до одиноких горщиків із звичайними кімнатними рослинами на підвіконнях або до кактусів на робочих столах, вам безперечно варто задуматися про озеленення робочого простору. Таке рішення має набагато більше переваг, ніж просто естетична складова.

Ми маємо на увазі саме професійний фітодизайн, який кардинально перетворить обстановку в офісі та принесе величезну користь його працівникам та компанії в цілому. На сайті https://galsad.ua/ ви зможете замовити як окремі елементи інтер'єрного озеленення, так і фітодизайн всього робочого простору або певних його зон. А ми розповімо про те, чому ідея озеленення робочого простору дійсно варта того, щоби на ней витратитися.

Значне зниження рівня стресу

Фітодизайн являє собою творче впровадження різноманітних рослин в інтер'єр робочого простору. Такий прийом допомагає заспокоїти розум і психіку, розслабитися та налаштуватися на правильну хвилю. Як показали дослідження, озеленення офісу сприяє:

• зменшенню напруги та тривожності приблизно на третину;
• зниженню гніву та ворожості майже вдвічі;
• падінню рівня втоми майже на 40 відсотків.

Вчені говорять про те, що навіть одиночна рослина на робочому місці піднімає настрій співробітників і збільшує їхню продуктивність. Фітодизайн зробить для вас і вашого офісу, вашої контори в цілому набагато більше.

Помітно вища продуктивність

Згідно з дослідженнями? навіть прості рослини в офісному інтер’єрі підвищують продуктивність співробітників на 15 відсотків, і навіть здатність запам'ятовування. Важливо лише, щоб працівник мав змогу бачити рослину зі свого робочого місця.

Експерти також стверджують: якщо в робочому просторі є щось цікаве, емоційно привабливе, співробітники почуваються щасливішими на роботі і краще справляються зі своїми завданнями й обов’язками. Добре продуманий фітодизайн зробить вашу компанію ще продуктивнішою, а атмосферу в офісі – максимально комфортною і сприятливою.

Зниження захворюваності – менше лікарняних

Живі рослини в офісі справді можуть знизити захворюваність співробітників на 25% (це також доведено вченими). Вони допомагають зменшити втомлюваність, проблеми з концентрацією, сухість шкіри, подразнення очей та дихальних шляхів. А ще рослини очищають повітря від шкідливих хімічних сполук та неприємних запахів.

Якісно новий дизайн офісу

Професійний фітодизайн також є одним із найкращих способів якісно оновити інтер'єр офісу. Зелень чудово контрастує на тлі металевих та пластикових текстур, розбавляє холодну офісну обстановку, привносить до неї свіжих ноток природи.

При цьому фітодизайн не обмежується лише розміщенням красивих рослин у робочому просторі. Тут можливостей набагато більше: картини зі стабілізованого моху, зелені стіни, вертикальні сади та розкішні оранжереї.

З професійним комплексним підходом до озеленення офісного інтер'єру, ви зможете не тільки привнести до нього свіжості, але й зонувати простір за допомогою рослин, сховати недоліки ремонту, зменшити рівень шуму в робочому просторі та зоні відпочинку, а також просто продемонструвати естетичний смак бренду.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас