Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Особливості системи Prozorro

Особливості системи Prozorro

Головною ідеєю з 2016 року було зробити систему публічних закупівель відкритою та прозорою для громадян країни. Саме тому команда волонтерів змогла власними силами створити сервіс Prozorro, без якого відтепер не відбувається жоден аукціон. Цей сервіс швидко став зручним та популярним, адже головне його кредо звучить так – «аби всі бачили все».

Реєструючись через онлайн-майданчики, інформація від замовників та постачальників потрапляє на сам сервіс Prozorro. При виборі платформи звертайте увагу на інтерфейс, зручність та гарні відгуки. Під ці критерії добре підходить https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/avtomobili/ , адже ще й цілодобова підтримка допоможе в будь-яких питаннях.

Сфера закупівель регулюється Законом України «Про Публічні закупівлі», а разом з тим Прозорро повністю підпорядковується Кабміну та належить державі. Чому ж з волонтерської ініціативи вийшла обов’язкова державна закупівля? Є ряд особливостей, які треба розглядати окремо.

Які риси має Prozorro?

Про цю якість написано ще в самому кредо системи публічних закупівель, але якщо її спростити, то це – прозорість.

Завдяки тому, що цей механізм у режимі онлайн, відтепер можливо відстежувати всі активні тендери та результати їх проведення. Корумпованість в такій системі тепер важко приховати, оскільки закупівлі повністю відкриті для громадськості. Цим може користуватися навіть постачальник, який хоче проаналізувати виграшні тендери та мати більшу ймовірність у виграшу свого продукту чи послуги.

Прозорро має «золотий трикутник партнерства»

Це така собі фігура, котра об’єднує інтереси трьох сторін: громадян, бізнесу та держави. Задля того, щоб ця система стала дійсністю, була створена екосистема стейкхолдерів ProZorro. До них входять державні установи, міжнародні фінансові організації, освітні заклади, бізнес-середовища, громадські організації й багато інших партнерів. Та саме завдяки великій кількості учасників можуть відбуватися чесні публічні закупівлі.

Особливості для реєстрації

Для того, щоб взяти участь у тендері, треба отримати особистий електронний кабінет, але напряму через сайт Прозорро це здійснити неможливо. Для цього існують спеціальні акредитовані майданчики, через які можна зареєструватися, знайти базу з усіма дійсними аукціонами та взяти в цьому участь. Усі онлайн-майданчики пов’язані з системою публічних закупівель, тому заповнивши інформацію на одному з них – вона з’явиться і на головному сайті.

Рівність шансів

Оскільки система є прозорою, тому і шанси у постачальників є однаковими в усіх сферах закупівель. Механізм визначення переможця не залежить від статусу чи імені представника та керується лише якістю пропозиції. Це гарна можливість для малого та середнього бізнесу, оскільки в умовах конкуренції з великими компаніями було б дуже важко протистояти.

Допомога країні

Вона проявляється в зекономленому державному бюджеті, що може досягати десятків мільярдів гривень. При великій конкуренції ціни стають надзвичайно низькими, а якість при цьому – не гірше. Адже за можливість бути постачальником для всієї країни варто боротися.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас