Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як зустрічати Новий рік 2022, щоб порадувати Блакитного Водяного Тигра?

Як зустрічати Новий рік 2022, щоб порадувати Блакитного Водяного Тигра?
 

Щороку, починаючи готуватися до новорічних свят, ми намагаємося більше дізнатися про тварину-господаря наступного року за Східним календарем, щоб заручитися її прихильністю на наступні місяці. Цього разу ми зустрічатимемо рік Блакитного Водяного Тигра. Що варто і не варто робити в новорічну ніч 2022 року, щоб порадувати смугастого хижака?

Як зустрічати новий рік 2022 – рік Блакитного Водяного Тигра

Враховуючи спокійний та розмірений характер господаря року, святкування новорічної ночі у колі найближчих друзів та родичів стане найкращим рішенням. Тигр цінує сімейні узи і неодмінно нагородить тих, хто дбає про сімейну гармонію.

Також вам безперечно варто:

• Почати планувати святкування заздалегідь, щоб уникнути метушні в останні передсвяткові дні – спокійному Тигру це не сподобається.

• Вибрати локацію, і бажано, щоб вона не залежала від епідеміологічної ситуації в країні. Щоб догодити Водяному Тигру та мінімізувати ризик неприємних несподіванок, новорічну ніч краще відсвяткувати вдома або в затишному арендованому житлі чи або заміському комплексі.

• Вибрати для новорічного декору максимум натуральних матеріалів: лляні скатертини, шишки, дерев'яні підставки під посуд, букети та вінки з ялинових гілок, горобини тощо.

• Зізнатися у коханні – смугастий хижак благоволить закоханим і захищатиме їхні стосунки весь рік.

• До 31 грудня розрахуватися з усіма боргами або максимально їх зменшити, а в новорічну ніч покласти в гаманець велику купюру, щоб Тигр приносив фінансову удачу весь наступний рік.

• Розкласти листочки свіжої м'яти під ялинкою, у домашньому декорі або на святковому столі – вони також привернуть увагу господаря року та допоможуть заручитися його підтримкою.

• Новорічний стіл має бути простим та ситним, без надмірностей – господар 2022 року їх не терпить, як і жадібності, тому переїдати у новорічну ніч також не варто.

• І, звичайно, включити в новорічний декор зображення Тигра (картинка, іграшка тощо), щоб у момент наступу Нового Року він був з вами і приніс вам удачу!

А ось не варто напередодні Нового Року кардинально змінювати імідж, купувати нове взуття, домашній текстиль та декор. Також не можна лінуватися і залишати будинок неприбраним або святковий стіл – занадто простим і мізерним, все ж таки пригощань має бути достатньо.

Що ще варто зробити в новорічну ніч:

• Якщо не вдається зустріти Новий Рік Тигра у колі найближчих людей та родичів, їм неодмінно варто зателефонувати напередодні свята та привітати чи знайти час побачитися з ними у наступні дні.

• Загадати бажання не лише під бій курантів, а й під перший постріл феєрверку. Залежно від його кольору, вибирайте і бажання: червоний обіцяє удачу в коханні, зелений – міцне здоров'я, а золотий – успіх у фінансовій сфері.

І найголовніше – будьте щирі у новорічну ніч, і тоді Блакитний Водяний Тигр подарує вам свою прихильність!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас