Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чи можна відпочити, сидячи із дітьми? Ідеї, що допоможуть батькам

Чи можна відпочити, сидячи із дітьми? Ідеї, що допоможуть батькам

Батьківство – важка робота, яка потребує відпочинку – пояснюють психологи. Все частіше батьки відчувають занепад сил, бо їм важко постійно жити в режимі мультизадачності. Це впливає на їх енергетичний рівень, позитивне мислення та навіть на ефективність виховання.

Емоційне батьківське вигорання може призвести до: хронічного стресу, депресії, занепокоєння і різноманітних хвороб. Коли немає можливості відпочити окремо, потрібно придумати, як це зробити, сидячи з дітьми. Адже важливо знаходити час для відпочинку та догляду за собою.

Дерев'яні іграшки – можливість батькам подбати про своє спокійне дозвілля

Дерев’яні іграшки допоможуть дитині розвивати дрібну моторику рук, логічне мислення, увагу, фантазію, надихаючи придумувати різні сюжети та сценарії гри. Вони захоплять малюка поки батьки відпочивають. Дерев'яні розвиваючі іграшки мають багато переваг, оскільки вони:

1. Довговічні. Вироби передаються з покоління в покоління, маючи при цьому привабливий вигляд. Використовуючи їх у грі, можна не боятися вм'ятин або пошкоджень.

2. Безпечні. Деревина – якісний та екологічний матеріал, який старанно шліфується майстрами, тому іграшки ручної роботи не завдадуть шкоди малечі.

3. Красиві. Вони будуть приносити позитивні емоції та естетичне задоволення навіть просто стоячи на полиці.

4. Приємні на дотик. Тактильні відчуття – дуже важливі у становленні дитини, оскільки з їхньою допомогою малюк досліджує світ навколо нього, а дерев’яні вироби приємно тримати в руках.

Завдяки іграшкам із дерева Zrobyv Tato дитина навчиться сама себе розважати, поки батьки дбають про своє дозвілля. Маленький дослідник може пограти у настільні ігри чи розфарбувати вкладки-розмальовки у своєму неповторному стилі. А у батьків звільниться трохи часу для себе.
дерев'яні іграшки Zrobyv Tato

Де якісні дерев’яні іграшки купити за доступною ціною?

На сайті онлайн-магазину zrobyvtato.com.ua доступний широкий асортимент ігрових наборів для малюків різного віку. Розмальовки та настільні ігри – яскраві, цікаві, мають оригінальний дизайн та принесуть лише користь малечі. Вибираючи іграшки з дерева, варто враховувати, що вони повинні зацікавити свого власника, а також відповідати його віковим особливостям та вподобанням.

Вироби від майстерні іграшок ручної роботи Зробив тато виготовлені з екологічно чистих матеріалів та відрізняються відмінною якістю. Крім того, вони зберігають особливу, закладену в них майстрами, позитивну енергетику. Купуйте іграшки від українського бренду Zrobyv Tato і радійте, спостерігаючи, як самостійно грається малюк. Іграшки з дерева купити – означає подбати не тільки про розвиток дитини, а й про своє емоційне здоров’я.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас