Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Церковні свічки від Свічкового Заводу: символ осяяння душі та найкращий спосіб зв´язку з Богом

Церковні свічки від Свічкового Заводу: символ осяяння душі та найкращий спосіб зв´язку з Богом

Існує помилкова думка, що свічки потрібно запалювати лише у храмах, але це не так. Наприклад, у інтернет-магазині «Свічковий Завод» ви знайдете воскові та парафінові свічки для домашньої молитви, які допоможуть кожному створити сакральний куточок у себе вдома. Цей атрибут дарує справжнє умиротворення і заворожує своїм спокоєм.

Церковна свічка має широку сферу застосування:

  • молитва вдома та в храмі за здоров'я або упокій людини;
  • обряд хрещення;
  • прохання Господа про успіх, фінансовий достаток;
  • молитва за одужання;
  • освітлення приміщення тощо

Запалюючи свічку, людина несвідомо прагне тепла, любові і Бога. Церковні свічки від «Свічковий Завод» мають гарну куполоподібну форму в районі ґноту. «Свічковий Заводик» готовий запропонувати свічки з воску та парафіну, престольні свічки, гніт, лампадну олію, ладан та воду з Почаєва. Всі товари сертифіковані, гіпоалергенні та безпечні у застосуванні.

Особливості церковних свічок

Перевагою виробів від «Свічкового Заводика» є те, що на виробництві використовується якісна перевірена сировина, а також просунуте обладнання марки «Herrhammer» (Німеччина). Завдяки йому готові свічки виходять якісними, рівномірно забарвленими, без браку та за доступною ціною. Ви можете оцінити якість виробів, купивши окремі зразки або велику партію. Для оптових покупців діють особливо вигідні умови покупки. Наявність власного виробництва дозволяє випускати церковні свічки з парафіну та воску найкращої якості.

Асортимент свічок від «Свічковий Завод» включає не лише класичні жовті, а й кольорові зразки (чорні та червоні). Всі вони відрізняються висотою та товщиною, що відбивається не тільки на естетиці, але й на часі горіння. Свічки виготовляються на барабанному обладнанні. Заготівлі під воском або парафіном охолоджуються повітряним або водяним методом, після чого їм надають кінцевої форми.

Як оформити замовлення?

У нашому інтернет-магазині церковні свічки коштують недорого, особливо при оптових замовленнях. На кожен товар «Свічковий Заводик» надають гарантію якості. Щоб зробити замовлення, потрібно:
  • вибрати товар на сайті;
  • зателефонувати за вказаними телефонами;
  • проконсультуватися з продавцем;
  • вибрати оптимальний варіант оплати та доставки.
Можна також оформити замовлення на сайті компанії. Для зручності покупця є різні варіанти оплати. Доставка здійснюється по всіх регіонах України. Якщо ви отримали браковані вироби, магазин гарантовано їх обміняє на якісний товар. В інтернет-магазині церковних свічок «Свічковий Завод» ви знайдете величезний асортимент свічок з парафіну та воску, що відповідають церковним канонам.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас