Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Курси Easy English для дітей розпочали роботу оффлайн під час війни

Курси Easy English для дітей розпочали роботу оффлайн під час війни

Київщина оговтується від активних бойових дій і пристосовується до життя в нових воєнних реаліях. Нещодавно в м. Боярка стартували заняття оффлайн з англійської мови на базі приватного садочку Dolonki Club. Зі слів Тетяни Буніц, педагога з п’ятирічним стажем, діти дуже скучили за живим спілкуванням і з нетерпінням очікували занять.

Курси Easy English для дітей
«На курсах Easy English ми використовуємо ігрову методику. Взаємодіємо з дітьми через гру, руханки, пісні та вірші, готуємо разом, ліпимо, малюємо… 90% занять проходять лише англійською мовою навіть для найменших,»
- розповідає Тетяна.

На курсах навчаються діти від трьох років та учні 1-4 класу. Щоправда старші дітки на заняттях не лише граються англійською, а й виконують завдання, багато пишуть, читають, говорять, вивчають лексику. Дітям дуже подобається такий формат. І вже через 4-5 занять вони адаптуються, звикають, що лунає лише англійська, й активно включаються в роботу.
Курси Easy English для дітей
Попри складну ситуацію в державі Dolonki Club продовжують працювати і дбати про освіту й розвиток дітей. В освітньому центрі піклуються і про безпеку: під час повітряних тривог вікна приміщення садочку закриваються металевими ролетами. На літній період діє знижка на навчання -50%.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас